Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Rahim filminden sonra gün aşırı ilişki deniyoruz.. ovulasyon testinde 21. Güne kadar pik görmeyince bıraktım ama ilişkiye devam.. yanlız artık yorucu bi hal almaya başladı ikimiz içinde.. afedersiniz artık canda istemiyo görev gibi zorla nefis uyandırmaya çaliıyoz😂😂 artık 2 günde bire mi düşürsek napsak😂 gün aşırı devaö eden kızlar sizde durumlar nasıl tek anormal biz değilizdir umarım😅
Siz de mi bu ay rahim filmi çektirdiniz? Ben de dün çektirdim çok heyecanlı 💃 olasılık arttığı için umutluyum ama tabi kısmet. Valla bana yumurtlama günlerine dikkat et sonra istediğin gibi takıl dedi, ovulasyon yapmaya başlamadım henüz yaparım muhtemelen. Valla bana da çok zor geliyor üst üste olunca görev gibi 🙈

Siz de mi bu ay rahim filmi çektirdiniz? Ben de dün çektirdim çok heyecanlı 💃 olasılık arttığı için umutluyum ama tabi kısmet. Valla bana yumurtlama günlerine dikkat et sonra istediğin gibi takıl dedi, ovulasyon yapmaya başlamadım henüz yaparım muhtemelen. Valla bana da çok zor geliyor üst üste olunca görev gibi 🙈

Siz nerde çekildiniz acaba rahim filmini ? C kollu röntgen cihazları varmış sizin ki de öyle mi ? Benimde çekilmem gerekiyor , sizin deneyiminiz nasıldı ?

24 kasımda çekildim bide benim sağ tüpte hafif yapışıklık varmış oda açılmış.. bende heycanlıydım ama ovulasyon testlerinden sonra tüm heycanım kaçtı.. gün aşırı ilişki oluyor ama ben hiçbişey olmucak gibi hissediyorum.. zaten çok sürmez bikaç güne ilişkiyide nadire çekerim yumurtlama olmucak gibi bu ay.. normalde hep yumurtlama akıntısı görürüm o bile hiç olmadı.. boşa kürek çekiyo kendimizi yoruyormuşuz gibi geliyo bu ay

Rahim filmi çekildin değil mi canım? Bu buharları nasıl yapıyorsun? Birde temizlendiğini hangi belirtilerle anladın?
Canım evet çekindim sol tüpüm kapalı sağ tüpüm açık çıktı buhar kapalı tüplere ve enfeksiyon a iyi geliyormuş araştırdım baya hamile kalan çok temizlendiğimi akıntıdan anladım canım sarı akıntım oldu bir hafta şimdi hiç akıntım yok ısırgan otu buharı iyi geldi ama anlamadığım göğüslerim şişti çok fena acıyor adetime daha var buhar yapmadan önce ilişki olmuştu sonra olmadı heralde erken olacam adet

Rahim filmi çekildin değil mi canım? Bu buharları nasıl yapıyorsun? Birde temizlendiğini hangi belirtilerle anladın?
Isırgan otu buharını kaba köyden taze toplayıp getirdiğim otları koydum üzerine kaynar su koydum belimi sarıp üzerine diz çöküp bekledim 20 -30 dk kadar süt maydanoz buharını adetten sonra yapcam oda 1 lt süte bir bağ maydanoz yaprakları atıp kaynatıp onun buharına oturacam bakalım kısmet denemek lazım

Insallah ilk seferde tutar kuzu. Normal bu sivilceler. Baska neler var?
Kabus, uykusuzluk, gaz falanda yazio
Kuzu valla ben 9 da yatağa girmiş oluyorum uyku bastırıyor bana uyku yaptı, manyak manyak rüyalar görüyorum ama 😂 bende gaz, sinir falan yapmadı
Kizlaarr merhaba ben de bugün doktora gittim doktor ultrasonla baktı çok sağlıklısin her şey yolunda kist falan yok dedi. Hormon testi yaptırdı yarın alıcam sonuçlarımi içim nasıl rahatladı anlatamam size 🙂🙂🙂
Oh süper canım kafan rahatlamıştır🤗
Canım bende de iğneden değil 21.günden sonra progestan kullandım o zaman çıktı yüzümde sivilceler
Suçlu bulundu 🕵️‍♀️
Rahim filminden sonra gün aşırı ilişki deniyoruz.. ovulasyon testinde 21. Güne kadar pik görmeyince bıraktım ama ilişkiye devam.. yanlız artık yorucu bi hal almaya başladı ikimiz içinde.. afedersiniz artık canda istemiyo görev gibi zorla nefis uyandırmaya çalışıyoz😂😂 artık 2 günde bire mi düşürsek napsak😂 gün aşırı devam eden kızlar sizde durumlar nasıl tek anormal biz değilizdir umarım😅
Canım o kadar kasmayın zaten sperm 3-5 gün yaşıyor yumurtlamadan sonra 2 günde bir 3 günde bir yeterli bence

Kuzu valla ben 9 da yatağa girmiş oluyorum uyku bastırıyor bana uyku yaptı, manyak manyak rüyalar görüyorum ama 😂 bende gaz, sinir falan yapmadı

Oh süper canım kafan rahatlamıştır🤗

Suçlu bulundu 🕵️‍♀️

Canım o kadar kasmayın zaten sperm 3-5 gün yaşıyor yumurtlamadan sonra 2 günde bir 3 günde bir yeterli bence
Herkese günaydın biz yumurtlama haftasına girdiğimizde beri 5gündür felan her gunu degerlendırıyoruz, acaba gün aşırıya mı cevırsek

Yok olmuyor 😁😁😁😁 🧿
Ama bugünde yumurtlama günüm olabilir test yapcam öğlen. Gun asırı yapınca sanlı vakiti kaçırcakmışız gibi geliyor😁
Kaçmaz tatlım haftada 1-2 ilişki ile bile doğurganlık zamanını yakalarsın biz kendimizi fazla kasıyoruz ben de ilk zamanlar yumurtlama haftasına girince gün kaçırmayım kafasındaydım şimdi pik ve çatlamaya önem veriyorum geri kalan günler keyfime göre 2 3 günde bir yeterli. ilk gebeliğim tek ilişki ile olmuştu pikten 2 çatlatmadan 3 gün önce olan ilişkim ile

Kaçmaz tatlım haftada 1-2 ilişki ile bile doğurganlık zamanını yakalarsın biz kendimizi fazla kasıyoruz ben de ilk zamanlar yumurtlama haftasına girince gün kaçırmayım kafasındaydım şimdi pik ve çatlamaya önem veriyorum geri kalan günler keyfime göre 2 3 günde bir yeterli. ilk gebeliğim tek ilişki ile olmuştu pikten 2 çatlatmadan 3 gün önce olan ilişkim ile
Ben geçen ay yumurtlama takvımıne uydum gunu kacırmadım ama tutmadı. Bu aya çok bağladım kendımı nedense

Yok olmuyor 😁😁😁😁 🧿
Ama bugünde yumurtlama günüm olabilir test yapcam öğlen. Gun asırı yapınca sanlı vakiti kaçırcakmışız gibi geliyor😁
Canım kaş yapalım derken göz çıkarmayın her seferinde canlı sperm bulunmuyor kalite düşüyor gün aşırı en sağlıklı olur inan
Ben geçen ay yumurtlama takvımıne uydum gunu kacırmadım ama tutmadı. Bu aya çok bağladım kendımı nedense
Valla sorma ben geçen ay iğne kullandım yumurta çatladı kaliteliydi ilk üç gün sonra hep gün aşırı eşimde hiç bir problem yok herşey güzeldi doktor kesin olacak yüzde doksan dedi ama yine olmadı 🤣🤣

Rahim filminden sonra gün aşırı ilişki deniyoruz.. ovulasyon testinde 21. Güne kadar pik görmeyince bıraktım ama ilişkiye devam.. yanlız artık yorucu bi hal almaya başladı ikimiz içinde.. afedersiniz artık canda istemiyo görev gibi zorla nefis uyandırmaya çalışıyoz😂😂 artık 2 günde bire mi düşürsek napsak😂 gün aşırı devam eden kızlar sizde durumlar nasıl tek anormal biz değilizdir umarım😅
Biz iki güne bir düsündük bu sefer gecen aylarda 3 4 kere iliskiye giriyoduk yumurtlama zamaninda ama denk gelmiyodu sanirim olmadi hic qimdi adetim bitince baslicaz yumjrtlama bitene kadar ger iki güne bir ama hergün cok olur ya....

X