Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba arkadaşlar ben yeni aranıza katıldım 2.5 yaşında bir kızım var ve tekrar anne olmak istiyorum bu ay soğan kürü yapıyorum daha öncede kızıma onunla hamile kaldım inşallah bu sefer de uğur getirir.. bugünler yumurtlama günleri bakalım bat 27 Aralık bakalım hayırlısı 🤗🤗

Kızlar iğneden sonra sivilcelendiniz mi? Yüzümde asla sivilce çıkmaz iğneden sonra 3 tane sivilce çıktı yüzümde hem de nasıl acıyor 😭

Arkadaşlar merhaba.Benim de yaş 38.bir kızım var 7 yaşında 6 aydır deniyoruz ama olmadi.Bu ay doktorumu değiştirdim.Afetin 3.gunu testler yapıldı.Hepsi iyi çıktı ama amh 0.09 çıktı
Kocam ikinci çocuğu istemediğinden tüp bebek ve aşılama şansım da yok.Bu değerl e hamile kalan yok mu doğal yoldan.Hic mi şansım yok
Amh degeri nedir?

Maddiyat ben önemsemiyorum Allaha şükür çok iyi bir isim var maddi hicbir sorunumuz yok.Aman masraf cikmasin diye insan cocuk olmasin ister mi?Ben yaptığımı doğru bulmuyorum.Beni buna mecbur bıraktı.Bu pandemi döneminde karantinada kaldık 1 kişi o dönemde kapımızı çalmadı.Kizimda aynı şeyleri yasasin istemiyorum.Bir kardeşi bir can yoldaşı olsun.Ben gerekirse bir o kadar daha çalışır çabalarım.Sonucta bende bu çocuğu başkasından yapamam.Yalvardim yakardım ağladım sızladım hiç anlamadı.Lutfen beni de anlamaya çalışın.
Benim anladığım masraf çıkmasın diye değil. Aksine var olan çocuğunuza daha iyi bir yaşam sunabilmek için olabilir. Tabi ki çocuk sahibi olmak istemeniz doğal. Benim eşim istemese onunla mutlu olmaya bakardım. Eşlerimizi çocuk olması için araç olarak görmek doğru gelmiyor. Tabi sadece bu amaç için evlendiyseniz bilemiyorum. Tabi ki yalvarıp yakarmanıza çok üzüldüm. Bu kadar farklı düşünüyor olmalısınız demek ki bu konuda. Ben o çocuğu mutsuz bir aile ortamı veya istemeyen bir babaya evlat olarak dünyaya getirmekten daha çok korkardım🤷 tabi ki karar sizin ama kendimi o çocuğun yerine koydum çok zor bişi.

Yaptırdık temiz ama tüm doktorlar gebelik zor diyo sayi hiz iyi ama morfiloji acayip bozuk dollenmezmis kafası bozuk olduğu için spermin moralim sıfır kızlar hep ağlıyorum çevremde herkesin bebeği oldu tamam gebe kaldım ama öldü demek yine kalsam yine olur sperm morfolojisi bozuk diye
Speem morfolojisi nedir? Insallah olur kuzu ya rabbim sanada versn insallah kisa zamanda

Kızlar sonuç 1,20 çıkmış anlamadım gitti
Canım ben bunu görmemişim ya çok üzüldüm. Hakkında hayırlısı olsun muhtemelen yumurtlaman geç olduğu için adet de gecikecek döllenme varsa onun belli olması da geçikecrk. Sen yine de dikkat et bakalım biraz daha bekle birkaç gün sonra olmazsan fazla gecikmeden yine yaparsın canım

@bitkiselhayat açıklar diye yazmamıştım. Bacakları iyice kaldırıp pelvik kasları diğer adı aşk kaslarını gevşetince rahim ağzı açılıyor hava da girince sıvı iyice içerlere akıyor. Hüp hüp gibi komik sesler çıkıyor tabi o esnada eşin odadan çıkınca yap güler yoksa 😂😂😂
Hüp hüp edecek kadar cokmu sperm geliyo? bizde bir terslik var sanirim daha dogrusu esimde

Canım ben bunu görmemişim ya çok üzüldüm. Hakkında hayırlısı olsun muhtemelen yumurtlaman geç olduğu için adet de gecikecek döllenme varsa onun belli olması da geçikecrk. Sen yine de dikkat et bakalım biraz daha bekle birkaç gün sonra olmazsan fazla gecikmeden yine yaparsın canım
Estağfurullah kuzum insan görmeyebilir tabiki ❤️ Haftaya kadar beklicem bakalım kuzum olmazsam gebelik testini tekrar edip doktoruma gidicem direk bakalım 😊🌺

Arkadaslar bazıları aç karnına diyo ama eczacı bana tok karnına hergün aynı saatlerde dedi ?🤷‍♀️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 26
X