Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yani bende pek balık özellikleri yok hayal dünyasında yaşıyorlarmış genelde öyle diyolar hatta eşim sen ne biçim balıksın diyor bende sadece fazla bir merhamet ve acıma duygusu var sadece birisi biraz acındırsa kendini inanıyorum onun dışında yok ya eskiden daha serttim şimdi TV de gördüklerime ağlıyorum daha duygusallaştım İlgi değilde biraz övgü severim çocukluktan gelen bi durum burçların gelişmesinde ailede önemli yani

Desene aynı tarihlerde oldu bizim susmalar sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Kontrole gittin mi canım kese için sen
Evet canim bgun gittim
Haftaya kalp icin tekrar çagirdi, nasipse duyucam insallah Rabbimin izni ile..saglikla devam etsinler insallah allahim korusun
send ay sonunda gdeceksin sanirim.kalp icin

Evet canim bgun gittim
Haftaya kalp icin tekrar çagirdi, nasipse duyucam insallah Rabbimin izni ile..saglikla devam etsinler insallah allahim korusun
send ay sonunda gdeceksin sanirim.kalp icin
Evet ben ay sonuna doğru gideceğim çok sık çağırmak istemiyorum diyor doktor utanmasam ben her hafta gelirim diyecektim de diyemedim senin kese kaç cm söyledi mi doktor benim 1 cmdi 2 gün önce

Evet canım çok güzel ikizler ben 12 hafta dolmadan eşim ve siz hariç kimseye söylemem zaten eşim de ailelere hemen söylemek istemiyor insan bi kere kayıp yaşayınca her şeye temkinli yaklaşır oluyor
Ya ben balık burcuyum niye öyle diyorsunuz çok merhametli insanlarızdır, Sezgilerimiz kuvvetlidir, evimize ailemize bağlıyızdır vs. Olumlu özelliklerimizde var
Hayat sizi çok yıpratıyor
Anladım kuzum, benim iş yerim de aynı 1 gün gelmesem her şey birbirine girer ama umrumda değil patronum merhamet etmiyorum artık ne halleri varsa görsünler keşke gizleme imkanım olsa da doğumdan 1 hafta önce söylesem

Rahim filmi çekildin değil mi canım? Bu buharları nasıl yapıyorsun? Birde temizlendiğini hangi belirtilerle anladın?

Evet ben ay sonuna doğru gideceğim çok sık çağırmak istemiyorum diyor doktor utanmasam ben her hafta gelirim diyecektim de diyemedim senin kese kaç cm söyledi mi doktor benim 1 cmdi 2 gün önce
1.28 benim de canim
Ben ozele gidiyorum benim yillardir kadin doguma gittiğim doktorum.. bir muayene bir kontrol olarak gdelim dedi yani ayda 2 kere gelmis olursun muayene para veriyorsun kotrole vermiosun.. zaten haftaya da duyariz buyuk ihtimal , duymazsak bir sonra ki hafta duyulur ama sen haftaya yine de gel dedi. Tmm dedim

Ailelere bizde soylemedikanneme dahi soylemedm daha .. 12^13 haftadan oncede düşünmüyoruz soylemeyi ama benim isyeri durummfarkli bulundgm konum itibari ile suan sirkette yetkili tek benim.patron zaten ofiste degil pek ugramaz hafta da 1 .. 10 gunde 1 ancak her sey bende döndüğü icin bgun su isim var diye keyfi bir durum soz konusu dahi olamaz maalesef.. anca eller tutulur seyler soylemek gerek. Mesela hamileyim kotrolum var gibi ve klaskk ozel sektor.. kamudakiler daha rahat.. ozel sektorde calisanin 12^13 haftaya kadar isvereninden saklayabilcgni dusunmyrm ancak cok Anlayışlı olmasi gerek her kotrole gtmede izin alman gerek sebebini sormamasi gerek vs

Sen izindeyken nasıl idare edecekler peki

Benim iznimde oyle 4+6 falan degil.mesela dogumdan once 2 ay dogumdan sonra 2 ay toplam 4 ay ister bebek 2 ayllikken gel diyo istersen doguma 1 gun kala cik 4 aylikken gel diyo
Zaten özelde 4 aydan fazla yaptırmıyorlar izin benim arkadaşımı 40 ı çıkınca işe çağırmıştı patronu 4 ay sensiz idare edebileceklerse iyi benimkiler adım dahi atamaz, bakalım çok merak ediyorum ben hamile kalırsam ne yapacaklar diye

Valla benimki de dun soyleyince karalar bağladı epey morali bozuldu yapacak bisey yok. 7 senemi verdim buraya 3 sene izinsiz çalıştım millet 6 da isten cikiyorken ben 8^9 lara kadar calistim evet sartlarim cok iyi oldugu icin bunlari yaptim ama hamilelik farkli bir süreç hc kusura bakmasin o kendi 240 çalışan olan isyerine 7ay ugramadi ben onu idare ettim bende 4 ay ugramayacagm o da beni idare edecek

Ya inşallah canım bi cok kisi yazmış cunku burada prof a gitmişler bunlar asla duzelmez tüp bebek sansi da pek olmaz bas anomali yüzünden demiş
Yok be kuzum sağdan soldan duyduğun şeylere inanma o kadar. Varikosel falan varmıydı eşinde onun tedavisine bakılır. Birşey yoksa yine birtakım ilaçlar var onlar faydalı oluyor benim bildiğim

Süper olmuş canım e daha iyi. Benim doktorum özel muayenehane her gidiş maalesef ki ücretli sanırım garanti olsun diye öyle söyledi doktor

Ve benim kuzenim ozel decalisiyor bebegi 11 aylik iken ise döndü. .yaptiran yerler var ama bizde yok

Va
VAlla idare edemezler diye birşey yok mejbur edecekler. İŞten de çıkartamazlar doğum izninde olan bir anneyi. Ve yasal ücresiz izin olan 6 aylık süredi de paşalar gibi kullan. Ben bri hamile kalırsam 1 sene yanından geçmiycem bu şirketin :)))))

Aman beter olsunlar hepsi aynı b*k bu patronların ya bizim idari kadrodan 3 kişi korona ben temaslı olduğum halde ismim verilmedi işe gelip gidiyorum. Patron hasta test yaptırmıyor korona çıkarsa eve kapatacaklar diye böyle salak insanlarla çalışmak beni yoruyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…