Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben simdi uyandim ayağa kalktım bi şeyler akti bi baktım ic camasirim batmış kahverengi sulu leke gelmiş :KK64:Bu sanıyorum kötü bir şeye işaret dimi ?

Bugün bir saatliğine işten izin alıp gidip kan versem mi acaba kuzum
Bence imkan varsa geciktiği için gidin derim 😊
Ay ağzın bal yesin kuzu keşke ikiz olsa dünyalar benim olur 🥰 bu Arada bebek kaderini kendi belirliyor biz o olmasın bu olmasın desekte 🙈 bi astrolog dan dinlemiştim bebeğin burcunu belirlemek için erken doğum yapmak isteyen kişiler çok büyük yanlış yapıyor kader ile oynuyor kesinlikle yapılmaması lazım demişti 😂 balık olursa da evladımız der bağrımıza basarız napalım 😁
Valla ya ikiz fikri beni de korkutsa da çok heyecanlandırıyor 🙈 olursa epey sevinirim hatta ailelere paylaşırken falan önce ilk haberi verip sonra bir de ikiz sürprizi yapmak harika olur bence 🤗 tabi bir de mizaç pek çok faktöre bağlı yani genetik olsun anne babanın karakteri olsun burcu öyle oldu diye o çocuk öyle olacak değil ki tek bir şey etkili değil 😊 ya o arkadaşım beni şoke etmişti çünkü hiç inanmazdı böyle şeylere ama o an baya ciddi ciddi düşünüyordu 😱 ay tabi ki de basarız ne burcu olursan ol yine gel 🤣 ama balık olması için bizim birkaç ay daha hamile kalmamamız lazım dolayısıyla yine de öyle konuşmayalım biz 🙈
Hay maşallah aceleci kız 😂 ben heralde 12 hafta dolana kadar söylemem 😂
Ben de ya ne olur ne olmaz diye aileme bile hemen söylemeyi düşünmüyorum tabi o kadar beklemem de iş yeri için riskli bir durum olmadığı sürece baya geç söylerim diye düşünüyorum 🤷

Kizlarrrgunaydin 💚💚
Doktordan geldim keseyi gorduk 💚💚
Ama pisman oldum gittigime size demistim keske gtmeseydim kalp duyamadkk, haftaya tekrar gel dedi smdi 1hafta kim bekleyecek😂
Ama guzel seyler soyledi .. her sey suan icin normal şükürler olsun, umarm ki hep boyle gitsin 💚
Olsun ne güzel ben sık sık kese görmeye bile gidebilirdi 🙈 bebişi gördü mü peki? Kalp daha geç duyulabiliyor. Aynen biz sabırsızız işte erken öğrenince böyle oluyor. Ben seyrek çağırırsa doktor arada başka doktorlara görmeye gidebilirim gibi geliyor 🤣🤣 çok şükür her şeyin güzel olmasına çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 🍀

M minik mucize92 evet canım geciktirme pıhtılaşması olanlarda bu iğneyi kullanmamakta bazen kimyasal sebebi olabiliyormus hemen bence ver kan iğnene başla. İğne bulmakta bu dönemde cok zor zaten
Ay gerçekten mi kuzum çok korkuyorum kan vermeye gideyim ben bugün en iyisi çıkmazsa da haftaya kadar olmazsam yine kan veririm olmadı ❤️ Teşekkür ederim canım ya

Hay maşallah aceleci kız 😂 ben heralde 12 hafta dolana kadar söylemem 😂
Daha anneme bile soylemedm😂
Ama ustum patron oldugu icin cise bile haber vermek zorundaym balimm benim altimda cok kisi varbenim 1 saat ofise ugramamam demek yari kiyamet demek 😂😂o yuzden mecburdum.. esim ben patron biliyor suan 😂😂ailelete bile cinsiyet öğrenmeden dusunmuyorum soylemeyi.. cok Karnım falan ckmazsa en azindan 12 hafta kesin

Ay gerçekten mi kuzum çok korkuyorum kan vermeye gideyim ben bugün en iyisi çıkmazsa da haftaya kadar olmazsam yine kan veririm olmadı ❤️ Teşekkür ederim canım ya
Rica ederim canım ben bata 6 varken idrarda gördüm galiba ertesi günde kan verdim yumurtlamanın 9-10. Günleriydi kanda gördüğüm günde zaten hemen iğneye basladım

Olsun ne güzel ben sık sık kese görmeye bile gidebilirdi 🙈 bebişi gördü mü peki? Kalp daha geç duyulabiliyor. Aynen biz sabırsızız işte erken öğrenince böyle oluyor. Ben seyrek çağırırsa doktor arada başka doktorlara görmeye gidebilirim gibi geliyor 🤣🤣 çok şükür her şeyin güzel olmasına çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 🍀
Valla kuzum ne bilemm bu bebek diye bsey demedi😂
Her sry guzel kese guzel yerde, kanama alani vs yok,dusuk tehliken yok, guzel gelismis haftana gore iliskiye ara ver demicem sorun gorunmuyor haftaya gel kalbine bakalim suan erken daha duyamayz dedi peki madem dedim 😂

Ya ben balık burcuyum niye öyle diyorsunuz😂 çok merhametli insanlarızdır, Sezgilerimiz kuvvetlidir, evimize ailemize bağlıyızdır vs. Olumlu özelliklerimizde var
🤭😂
Hahahah ben demiyorum ya ben severim balık 🙈 arkadaşım diyor kova olsun diye tutturduydu kendi burcu diye. Herkese kendi burcu güzel zaten 🤣 gereksiz duygusal ve devamlı ilgi ister balıklar dedi. Var mı öyle devamlı ilgi mi istiyorsunuz sanki bu mesaj da ilgi isteyen gibi geldi bana 🤪

Aslında hepimiz aynı hatayı yapiyoruz cnm kendimizi dinlemek en ufak belirtiyi hamilelik belirtisi olarak görüyoruz oysaki beklesek işte adet erken mi oldu,?
Senin iğnen ne iğnesiydi cnm
Canını sıkma lütfen herşey bizim için stres yapma kendine strestense kalamıyoruz ben
babamı kaybettim 6 ay oldu .Halen etkisindeyim bnde belki üzüntüden kalamıyorum

Başın sağolsun canım , allah sabır versin 😔
Benim ovitrelle çatlatma iğnesi oldum.
İğne kullanınca sonuçta çatladığı saat dilimi belli oluyor , o tarihe göre çatlamadan 14 gün sonra olmam gerekiyordu 12 günde oldum yani 2 gün erken oldu ben hala gebelik testi yapıyordum sabah 🥴 öğleden sonra oldum işte 🤷‍♀️

Valla kuzum ne bilemm bu bebek diye bsey demedi😂
Her sry guzel kese guzel yerde, kanama alani vs yok,dusuk tehliken yok, guzel gelismis haftana gore iliskiye ara ver demicem sorun gorunmuyor haftaya gel kalbine bakalim suan erken daha duyamayz dedi peki madem dedim 😂
Aman aman maşallah dilini ısır canım 🍀 bence bunları duymak için bile gidilir ne güzel 🥰

X