Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bence de geciktirme canım masalkzz da erken öğrendi hemen doktoru iğneye başlattı

Gözün aydın olsun canım. Sağlıkla bu şekilde ilerler inşallah bebişin.

Aynen kaşıyım canım çünkü ben kendi kendime hep nazar değdiririm işte dün regl gibi düşün yasak dedi ya ben hafif kanama olursa yine de yapmam canım ne olur ne olmaz. Daha yumurtlamaya da var zaten boş geçmiş olmayız. Belki de sana ikiz gelir ya ben öyle hissediyorum canım tabi hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun valla biraz korkuyorum başak burcu sevmediğim insanlar var ama olsun sağlıklı olsun ve gelsinler de burç konusunu hallederiz valla hiç bu konularla alakalı olmayan bir arkadaşım doğum zamanı yaklaşınca balık burcu olmasın diye doktorla bir hafta erken alsanız diye çıldırmıştı bakalım biz nasıl olacağız
Normalde 8 Aralık’ta olmam lazımdı kuzum ben bilerek bir gün rotarlı yazdırmıştım
Ayy inanamıyorum rötarlı hali mi kız kesin yap o zaman
Ayy canım ben bunu bilmiyordum çok üzgünüm. Ama eğer böyle bir durum varsa lütfen ihmal etme hatta hemen bugün git kan ver. Evet negatif görme olasılığın var sonuçta ve bu çok üzücü. Ama eğer bebiş varsa şu an beklemek riski artırıyor canım benim pıhtılaşma çok önemli bir şey hemen başlanması gerekiyor. Yani o üzüntü çok zor ama bence varsa var olan bebeyi riske atmaktansa üzülmeyi tercih ederim canım. Şu an başka kan sulandırıcı hap kullanıyor musun?

Ay ağzın bal yesin kuzu keşke ikiz olsa dünyalar benim olur bu Arada bebek kaderini kendi belirliyor biz o olmasın bu olmasın desekte bi astrolog dan dinlemiştim bebeğin burcunu belirlemek için erken doğum yapmak isteyen kişiler çok büyük yanlış yapıyor kader ile oynuyor kesinlikle yapılmaması lazım demişti balık olursa da evladımız der bağrımıza basarız napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…