Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hahahaha ölmüşüz ağlayanımız yok

Neyle meşgul değilim ki canım muhasebe, ik, lojistik, ihracat, ithalat ne varsa bende

Allah evlerine ateşler salsın bu kanunları yazanların ne diyim
Gercekten saka gibi özeldekileri anadan hamile den saymiyorlar onlar altin doguracak biz tas

Devlet iste paran varsa var yoksa sürün.. adam corona var yau ne çocuğu ağrı sızı yoksa varikosel acil değil dedi geçti
Cidden kafayı yemişler senin yerinde olsam sağlık bakanlığı şikayet hattını arayıp şikayet ederim. Ülkede sağlık harika diye bağırıyorlar ama devlet hastanesinde muayne olamıyoruz saçmalığa bak. Özele gitmek zorunda mı insanlar ya sinirden ölücem.

Devlet iste paran varsa var yoksa sürün.. adam corona var yau ne çocuğu ağrı sızı yoksa varikosel acil değil dedi geçti
Devlet gercekten boyle .. iste bi yuzden devlet hastanesine adim.atmiyorum ya vakif ya ozel evet maddiyat ama insana insan muamalesi yapmiyorlar. Doktorlarda bir afra tafra bir piskinlik bir sinir durumu.. agizdan kerpeten ile laf aliyorsun hatta alamiyorsun bile babalarinin hayrina bedava muayene ediyorlar sanki ilginc gercekten hepsinin terbiye olmasi gerek kesinlikle

Etmedim mi sence canim hemen aradim ama corona dan dolayı sağlık sektörü çalışanlarını sikayet etmek bir süre durdurulmuş olağan üstü hal durumları yani doktor da bunu biliyor bence hatta hemşireler de çünkü hemşireler falan NASA da çalışıyor gibi havalıydi esim zaten hastaneye gitmeye zor ikna olan biri bin pişman ettiler o gün inan

Canim benim bir asgari ücret maaşı ile yaşayanlar ne yapsın ölsün o zaman resmen devlet hastanesi bunu diyor bize .. paran azsa sürün. Devlet hastaneleri cok azitti Allah sonumuzu hayr etsin bi el atılması lazım da nerede sağlık bakanlığında o disiplin

Ya kızlar sabah uyandım ayağa kalktım bi sey akti baktım ic camasirim batmış sulu kahverengi leke gelmiş regl nin 16. Gunu bu kötü bir şey mi .. esimin sorunu bitmedi bi de bende sorun çıkacak galiba hepten yalan olacak çocuk sahibi olmak galiba

Bazı doktorlar yumurta büyütmek için hap yerine iğne de yazıyorlarda onun için sormuştum ben
Hımm bilmiyordum cnm ignesininde oldugunu
Allah razı olsun cnm sağolasın
Hayırlısıyla olsun i nsallah artik takmayalım bnde öyle diyorum olmazsa akışına bırakıcam nasipden öteye yol yok Allah verirse zaten tek ilişkide bile olur
Mevlam eylerse güzel eyler sonu güzel olucak cnm

En sevdiğim uyuma pozisyonu birde karnının üstüne yatma diyorlardı ohhh en rahatı bebekler gibi uyurum artık öyle bugün klomene başladım 1. Günüm

Bunlar bizim yaptiklarimizi yapmak zorunda olsalar napardik acaba bi girip spermogram yapicak basimiza
Insallah yapabilir yoksa bunun afrasini ben cekicem sonra
Benim eşimde iğrenç birler sperm testi yok yapamam ben daha önce vermiştim veremem yok banyo yapmadan nasıl eve geleyim banyo yapılan yer olsun uygun olsun evde olsun öyle götüreyim diye diye başımın etini yiyor bizde ocak ayına aldık randevüyü şimdiden başladı söylenmelere

Onu diyorum iste insanlar asgari ucrt ile tek maas geciniyor devlet hastanelerinden faydalanamaz duruma geldik ne aci ..zaten devlet hastanesine bir git senden benden cok suriye devlet hastanesi gibi ayrim yapmıyorum ama onlarin bizden daha fazla hakki oldgnu düşünüyorum oyle bir yaptirim var yani.. Allah sonumuzu hayir etsin
Devlete gitsen bir türlü verim alamiyorsun sonuc alamiyorsun ozele gitsen bir muayene ücreti en kotu 200^250 tl .. zor valla Rabbim.yardim etsin diyecek bir sey yok

Allah kolaylik versin ne deyim hepsi ayni benimki gene iymis dun basladi stres yaptim nasil olucak falan diye

Tüm erkekler böyle ya benim esim de hep mırın kirin ediyor üroloji konusu açılınca bizim yerimize olsalar ne yaparlar acaba asil zor testler hep bizde onlar bi sperm veriyor

Utaniyomus pasam sanki birine gostericek. Ya biz gostermeyi birak... Devamini getirmicem
Bize giren çıkan belli değil
Tüm erkekler böyle ya benim esim de hep mırın kirin ediyor üroloji konusu açılınca bizim yerimize olsalar ne yaparlar acaba asil zor testler hep bizde onlar bi sperm veriyor
Ya benim eşim sağlıkçı düşün o bile nazlana nazlana gitti. En son dedim eğer senin spermlerin ile ilgili bi sorun varsa ve geç öğrenirsek seni mahvederim ömür boyu başının etini yerim benim yaptırmadığım test kalmadı altı üstü bi sperm vereceksin yeni gelin gibi nazlandın diyince ertesi gün gidip verdi

Devamini getirdigin icin sagol kuzu, ben terbiyeli bi sekilde nasil dicemi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…