Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Saol canım adet belirtileri hep kasıklarımda batma oluyordu , hafif göğüslerimde doluluk olmuştu ama bu ay değilmiş Bilmiyorum bu ay için hiç bir takip yapmasam mı diyorum bugün biraz bunalımdayım
Aslında hepimiz aynı hatayı yapiyoruz cnm kendimizi dinlemek en ufak belirtiyi hamilelik belirtisi olarak görüyoruz oysaki beklesek işte adet erken mi oldu,?
Senin iğnen ne iğnesiydi cnm
Canını sıkma lütfen herşey bizim için stres yapma kendine strestense kalamıyoruz ben babamı kaybettim 6 ay oldu .Halen etkisindeyim bnde belki üzüntüden kalamıyorum

Mesajda kendimi gördüm bu ay bende hüp hüp yaptım hatta biraz abarttım beklerken canım sıkılmasın diye salonda olsun ilişki yatarken Tv izlerim dedim

O zaman sıvı almayın şimdi 2 saat öyle yapın tekrar idrara çıkmayın o zamana kdr
Sabah hafif çok hafif bi iki damla kahverengi leke gördüm lakin adetime daha var 11 gün yani önceki adetin üstünden henüz 20 gün geçmiş oluyor erken adet olmak için şaşırdım üzüldüm kafam karıştı ya

Kızlar ben hala adet olmadım
Listeden baktım dünmüş senin bat erken test yapılmasına karşıyım ama sanki artık erken sayılmaz gibi eğer ilk idrarınsa hiç bekleme yap hemen ama tuvalete çıktıyssn daha bir gün geçtiği için çıksa bile baya silik olabilir. Çok heyecanlı bilgilendir bizi

Enfeksiyon vs yoksa bazen yumurtlama döneminde de hafif bu şekşlde lekelenme olabildiği yazıyordu. Belki de yumurtlama kanamasıdır o bugünü de değerlendirin bence. Ama tabi yoğun kanamaya dönüşürse doktora sormak gerekir

Bana ikinci gibi geldi ama. İkisininde değerlendirdikten gününü sıkıntı yok
Sabah hafif çok hafif bi iki damla kahverengi leke gördüm lakin adetime daha var 11 gün yani önceki adetin üstünden henüz 20 gün geçmiş oluyor erken adet olmak için şaşırdım üzüldüm kafam karıştı ya

Vücuttaki östrojen hormonu yükselince kahverengi akıntı şeklinde lekelenme olabiliyor canım bazı aylar ben de yaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…