Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İğne olunca heralde geç çatlama gibi bişi olmaz di mi gerçi biz gün aşırı devam edicez ovü ile de takip edemiyorum ben iğne etkisi olduğu için hep pik çıkarıyor şuan ama tahminince dün çatladı benim çünkü yoğun akıntım ve ilişki sırasında ağrım oldu

Maşallah ilaca baya iyi tepki vermiş canım benim de dün çatlama idi aşırı baskı hissettim ve ağrı oldu rahmim düşecek sandım sanırım iyi bişey bu
Kuzum seni bir daha ne zaman çağırdı doktor? Ben bugün benim doktorun telefon konuşmasına şahit oldum da çatlatma iğnesinden bir hafta sonra bakıyoruz çatlayıp çatlamadığına falan demişti. 21.gün progesteron da bakarız falan dedi. Klomen vermiş ona da ilişki günleri önermiş iğneyi pazar günü yapmış falan sana çok benziyordu durum. Sen bir daha gidecek misin kontrole yoksa adet olursan veya olmazsan o zaman mı?

Yöneticimiz sen ne zamandır isyorsun kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın
Tatlım ben 27 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim geçen sene şubat ayında ilk denememiz de hamile kalabildim fakat mart başı malesef kimyasal oldu o zamandan beri deniyoruz bu ay 10. Ayım olacak

Gitmicem canım çatlamasa ne değişecek ki regli beklicem yine kist atılsın diye boşu boşuna muayne parası verip duramıcam ya... Regl olursam ararım doktoru ne zaman çağırırsa giderim

Gitmicem canım çatlamasa ne değişecek ki regli beklicem yine kist atılsın diye boşu boşuna muayne parası verip duramıcam ya... Regl olursam ararım doktoru ne zaman çağırırsa giderim
Anladım canım telefondaki kişi sanırım bu ya çatlamazsa falan diye sorguluyordu sürekli o nedenle doktor fark etmez ki sen takvime uy çatlamadıysa o zaman bakarız falan gibi şeyler dedi. Dediğin mantıklı bence hasta ısrar ettiği için öyle bir yok izlemiş de olabilir. İnşallah olmayacaksın kuzum

Bişey daha sormak istiyorum. Benim sadece sağda var ya şimdi yumurtalarım. Biraz şansım düşük gibi geliyor. Peki sağda döllenen yumurta sadece sağdaki tüpe mi yerleşir?

Ya benim rengli biteli bugün 2. gün ama bugün kasıklarımda belimde böyle bri ağrı şişlik belitsi başladı yumurtam mı gelişiyor acaba diyorum ama bu kadar erken olmaması lazım. Yani ben 16/17 si hep pik olurum daha var

Regl olursan gel dedi bana regl olmazsan gebelik testi yap dedi iyi ki söyledin hocam ben de regl olmazsam ne yapmam lazım diye düşünüyodum kara kara ben doktorun üstüne gitmiyorum hiç ya yumurtam kaç mm diye bile sormadım aklıma hiç gelmedi adam ne derse okeyim

Yok kuzum ya iğnede öyle bişey olmaz. Gününden saatinden emin olabiliyorsun o açıdan iyi zaten iğne. Ağrın ve akıntın olduysa çatlama mutlaka olmuştur zaten

Bişey daha sormak istiyorum. Benim sadece sağda var ya şimdi yumurtalarım. Biraz şansım düşük gibi geliyor. Peki sağda döllenen yumurta sadece sağdaki tüpe mi yerleşir?
Canım ben soldaki tüpe de yerleşebilir diye biliyorum emin olmamakla beraber, o zaman her ay şansımız az çünkü normal bi düzende ya sağdan ya soldan tek bir yumurta oluyor

Kendim için çok umutlu olmasam da senin için çok iyi şeyler hissediyorum. Enerjini yüksek tut güzel haberler alacağız inşallah 2020 biz hamileyiz demeden bitmeyecek
Ah canım valla ben de kendim dışında herkes için umutluyum kara delik gibi çekiyor içine inşallah iyi bi açılış yaparız yeni yıla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…