Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cokkk tesekkur ederim Allah razi olsun ustune dusmeyecegim dedigin gibi hic bir sey olmamis gibi takilacagim
Aynen kuzum inan ki oyle yap yoksa insan cok uzuluyor sakn yanlis anlama beni Rabbim isyeyen herkese versn.. ama 8 ay cok üzüldüm bu ayhic umursamadm bir de tasinma isimiz vardi bir suru is yaptm hic aklma gelmedi..bir suru koli indirdim kaldrdm hatta esim dedi bak cok kaldirip indrysn ben yokken yapma şunları belki hamilesindr diye o isteyken ben koca hurclari kaldirdim hep ben hep yoktur yoktur bsey yoktur 8 aydir oldu mu sanki taşınacagmz ay olcak diyodum oldu

Ne güzel çok beklemeden olmuş darısı başımıza Banada eşimin babaannesi yüksek bir yere uzanacağım zaman kızım sen alma boylusundur belki diyo. Bilmiyor ki garibim tedavi gördüğümüzü

Ne güzel çok beklemeden olmuş darısı başımıza Banada eşimin babaannesi yüksek bir yere uzanacağım zaman kızım sen alma boylusundur belki diyo. Bilmiyor ki garibim tedavi gördüğümüzü
Aslinda 8 ay bana 8 sene gibi gecti

Ne zamandir tedavi goruyorsunuz ?
Umarim en kisa zaman da hamile haberini aliriz Rabbim tez zaman da nasip etsinn isteyen herkese

Aslinda 8 ay bana 8 sene gibi gecti

Ne zamandir tedavi goruyorsunuz ?
Umarim en kisa zaman da hamile haberini aliriz Rabbim tez zaman da nasip etsinn isteyen herkese
Amin amin inşallah Haklısın aslında psikolojisi çok yoruyor. Bizimde 1 sene olacak yakında hiç gebelik elde edemedik. Erkek faktörü bizimki. Eşim ameliyat oldu varikosel den 2,5 ay önce şimdi takviye vitamin falan alıyor.

Benim de bu 9. Ayimdi 9. Ayda hamile kaldim yani aslinda benim de 3 ay sonra 1 sene olacakti, cokta erken bir zaman dgl bence 2-3 ay da hamile kalanlara goreonlara imreniorm zsten maşallah nasil bir sprem basil bir yumurta var bilmiorum

cok gecmis olsun canim, umarim en kisa zaman da hamile kalırsın

Masallah canim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

Kızlar doktordan çıktım allahıma şükürler olsun kist yok 2 gün önce görememişti şimdi de baktı yok dedi doktor benden çok sevindi geçen ay kistten yumurtalığım gözükmüyordu şimdi sağda solda yumurtalarım var çok şükür 14.günü gitcem yumurtamın büyüklüğüne bakcakmış.

FSH 8, 31 e düşmüş yine de yüksek biraz ama olsun
AMH 3,498 buna da güzel dedi.

Herkes için hayırlısı olsun inşallah

U Uzaygemisi35 ne yaptın canım çekildin mi filmi
Çekildim canım çok şükür açık dedi tülerim Dr ben rahimde de bir sorun görmedim dedi ama haftaya çıkar raporun dedi. Genel olarak iyiydi. Bu arada anestezi almadım kesinlikle çok rahattı ve öyle c kollu cihaz değildi yani dijital olarak anında görmedik görüntüleri. Ama doktor da özellikle vurguladı internette neler okudun kim bilir dedi dedim valla çok fena şeyler yazıyorlar. O zaman sen de yorum yap dedi :) gerçekten çok kaygılanmama rağmen çok kolay geçti ve kısa süren bir işlem zaten. Birçok kişi korkup hayallerini ertelemesin sırf bu nedenle minseo sana da haber vereyim canım

Hadi geçmiş olsun canım sıkıntı olmamasına sevindim

Gözünaydın canım çok sevindim

Geçmiş olsun çok sevindim inşallah hayırlısıyla vesile olur bu ay benim film işi kaldı bende çekilirim diyordum ama kist olmayınca çekilmeyi çıkardım kafamdan süt buharına mı otursam napsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…