Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ben soldaki tüpe de yerleşebilir diye biliyorum emin olmamakla beraber, o zaman her ay şansımız az çünkü normal bi düzende ya sağdan ya soldan tek bir yumurta oluyor🤔
Evet haklısın aslında. Biz niye bu detayları düşünüyoruz bu kadar yaa 😂 internette de çok tatmin edici bi cevap bulamadım da buna ondan bi sorayım dedim

Evet haklısın aslında. Biz niye bu detayları düşünüyoruz bu kadar yaa 😂 internette de çok tatmin edici bi cevap bulamadım da buna ondan bi sorayım dedim
Boşver 3 tane taş gibi yumurtan var love a odaklan, düşünme bunları 😂
ay yokyaaa ovu falan yapmaaycağım bu ay :) Gün aşırı değerlendircem
En iyisi düzenli ilişki varsa hiç uğraşma

R Random3 bu arada senin doktorun da tedaviyi iptal etmemiş ilişkiyi yasaklamamış bak çoğul gebelik olasılığına rağmen, çoğu doktor 3 yumurta üstünü iptal ediyormuş🙄

R Random3 bu arada senin doktorun da tedaviyi iptal etmemiş ilişkiyi yasaklamamış bak çoğul gebelik olasılığına rağmen, çoğu doktor 3 yumurta üstünü iptal ediyormuş🙄
Iptal edince noluyo? O yumurtalar kist mi oluyo orasini anlamadim ben.
Eczmm da tup bebege cevirmis iyi olmus ama meseal iptal etselet, catlama ignesi vurulmasan noluyo acaba. Kendi kendine catlarsa yine cogul gebelik riski degilmi🤔

Iptal edince noluyo? O yumurtalar kist mi oluyo orasini anlamadim ben.
Eczmm da tup bebege cevirmis iyi olmus ama meseal iptal etselet, catlama ignesi vurulmasan noluyo acaba. Kendi kendine catlarsa yine cogul gebelik riski degilmi🤔
İlişkiyi yasaklıyormuş kuzu regle kadar. Evet kist olma olasılığı var regle atılmasını bekliyorlar heralde öyle bi durumda da. Bana iptal etmek çok saçma geliyor zaten zor hamile kalıyoruz keşke ikiz olsa da tekte kurtulsak

Hayır benim doktorum ben menapoza girmeden rahat etmeyecek. Rahim filmi hiç istemedi. Bugün spermiogram istemediniz dedim. Bu ay da regl olursan o zaman isteyeceğim dedi. O benden pek emin niyeyse 😂
Benim doktor da istemedi haptan sonuç alamazsak bakarız diyor🤨 eşim 3 ay önce vermişti benim allahtan şuanlık o konuda kafam rahat

İlişkiyi yasaklıyormuş kuzu regle kadar. Evet kist olma olasılığı var regle atılmasını bekliyorlar heralde öyle bi durumda da. Bana iptal etmek çok saçma geliyor zaten zor hamile kalıyoruz keşke ikiz olsa da tekte kurtulsak
Ahaha ikizden korkuyorum ama bazen de diyorumki olmusken ikiz olsun zaten bida hamile kalabilirmiyimki kardesi olsun cocugumun

X