Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
En güzeli canım kesinlikle doktora kendini bırakıp ona göre hareket etmek yoksa her kafadan çıkan sesler illa ki insanı huzursuz tedirgin ediyor. Hahah doktorlar bizim burada kafayı yiyip hayalet çizgileri falan konuştuğumuz bilse bizim sana kırk kere gebelik testi yap diyeceğimiz bilir

Aynen kuzu artık doktorculuk oynamak çoook yordu beni valla bıraktım oluruna

Ölçerken ekranda rakamlar çıkıyo ben hemen oraya bakıyorum

Iptal edince noluyo? O yumurtalar kist mi oluyo orasini anlamadim ben.
Eczmm da tup bebege cevirmis iyi olmus ama meseal iptal etselet, catlama ignesi vurulmasan noluyo acaba. Kendi kendine catlarsa yine cogul gebelik riski degilmi
Ben de 3ü de çatladı ama hiçbiri döllenmede. Döllense de belki biri olacaktı. Yani çoğul gebelik olsa da nolacak ki? Sağlıksız olduğunda zaten düşük oluyor bi şekilde. Ya da en doğrusu risklerini anlatıp bunu hastanın kararına bırakmak. Saçmalık bence iptal edilmesi

Benim doktor da istemedi haptan sonuç alamazsak bakarız diyor eşim 3 ay önce vermişti benim allahtan şuanlık o konuda kafam rahat
Her konuda bir prosedür var işte onlar da adım adım ilerliyor. Ancak ekstrem bir durum varsa tedavide ve teşhiste değişiklikler yapıyorlar demek ki.. Bize de sadece uymak düşüyor yapacak bişey yok

Anne icindemi riskleri varki acaba? Mesela eskiden uc dort embryo koyuyolarmis anne rahmine artik max iki

Tamam kuzum.
Benim bi kuzenin ucuzleri oldu klomenden sonra
Halamda tup bebek sonrasinda hamile kalmisti ikiz, biri gelismedi oteki saglikli dogdu
Ay ikiz neyse de üçüzü hayal edemedim tam kafayı yemelik eşim diyor ikiz olursa birini çantaya koyar annemlere yollarız birini de senin annenlere

R Random3 canım senin yumurtalar 25 mm ydi? Şimdi bi topikte 20—21 mm de çatlarsa kaliteli oluyor diye bişi okudum sana doktor bu konuda bişi dedi mi?

Kızlar son durumlar ney bnm daha adete 12 gün var savcıdan ölüyorum.
Kasiklarim müthiş ağrıyor acaba ignede bugün 8. Günüm acaba iğne etkisimiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…