Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Bizim 1 yılı geçti , aynen herşey kadınlarda , aynı modelden bende de var daha sperm analizi bile yaptırmadı

Kızlar bir sey sormak istiyorum.. yumurtlama günlerim 4 ve 5 Aralikti biz zaten gun asiri degerlendiriyorduk ve yumurtlama zamanini catlamada dahil hep degerlendirdik. Kasık bel agrisi siskinlik gaz halsizlik ve gogus ucu acisi gecmedi. Gogus ucu acisini ve sag gogsumun uzerinde kalin damarimin belirdigini dun fark ettim. Bunlar döllenme oldugunun belirtisi olabilir mi? Belki ayni seyleri yasayan vardir Yada hisseden rica etsem bilgilerinizi paylasabilir misiniz?

Göğüs ucu acısı ve kasık ağrısı gebelik belirtisi olabiliyor canım inşallah vardır

Göğüs ucu acısı ve kasık ağrısı gebelik belirtisi olabiliyor canım inşallah vardır
Ayy canim insallah suan tabi uzerinden cok gun gecmedi ama bende sanki var gibi hissediyorum gonulden istiyorum ki buradaki her isteyene nasip olsun. Gogus ucu acisi ben yasamam normalde reglim 20 Aralik haftaya 2 3 gun kala bir test yaparim

Benim yumurtlamadan 1 gun sonra kasık agrilarim basladi ve adet gunumden 4-5 gün oncesine kadar hic dinmedi agrisi bicak gbi saplaniyordu ben ondan cok suphelenmstm cnku smdiye kadar hc yasamadgm bseydi ama gogus hassasiyeyi halszlk gaz vs hc olmamisti bende

Ayy canim insallah suan tabi uzerinden cok gun gecmedi ama bende sanki var gibi hissediyorum gonulden istiyorum ki buradaki her isteyene nasip olsun. Gogus ucu acisi ben yasamam normalde reglim 20 Aralik haftaya 2 3 gun kala bir test yaparim
Hamile kalanlarda hep bunu duyuyorum canım ben de hiç yaşamadım bugüne kadar inşallah bebeğe işarettir

Bazen oyle oluyor ki kramp gibi kilitliyor hem kasik hem bel agrisi (popo ustu) ben cok kaptirmak istemiyorum kendimi ama aksamlari ozellikle sicak basmalarim geceleri uyuyamama sık idrara cikma gaz gun icinde uyku hali pesimi birakmiyor gogus uclarim simdiye dek boyle acimasi olmamisti hani cok afedersin parmaklarimla dokunup hareket ettirdigim zaman direk ucu aciyor.

Umarim belirtileriniz sizi yaniltmazama yinede cok kaptırmayin kendinizi ben 9 aydir deniyorum bu ay oldu sonunds cok sukur.. 8 ay boyuncs hep belirti aradim kendimde surekli kandirdim kendmi.. en son bu ay hic dusunmedm sadece o kasık agrilari beni dusundrdu cok sacma geldi hc geçmiyor oluşu hatta burada gruptada soyledm. .
Rahat brakin kendinizi sakin stres yapmayn rabbim tez zaman da nasip etsin

Canım şu an 5+2deyim göğüslerimde hiç değişiklik olmadı sızlamadı bile. Ay bende yok kesin olmadı diye düşünme sakın
Evet kuzu bu belirtiler herkeste farklı ortaya çıkıyor ben ilk hamile kaldığımda da göğüs ucum acımamıştı sadece hassasiyet olmuştu göğüslerde

Cokkk tesekkur ederim Allah razi olsun ustune dusmeyecegim dedigin gibi hic bir sey olmamis gibi takilacagim

Evet kuzu bu belirtiler herkeste farklı ortaya çıkıyor ben ilk hamile kaldığımda da göğüs ucum acımamıştı sadece hassasiyet olmuştu göğüslerde
Benim de hic belirtim yok yani hala ne gogus agrisi ne kasık ne halsizlik ne bska bsey normal herzamanki gibiyim tek fark sanki 10 gundur hastalanamadm gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…