Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızılacak hiç bişi yok canım doktorlar bile regl gecikmenizden en az 10 gün sonra gelin diyor
Cuma giderim gecikmenin 11. Gunu oluyor ya da onumuzdeki pazartesi sali falan bakayim cuma gnu ruh halime bagli ama cumadan onxe gitmeyecgm kesn... gidicem kese grucem bebek icin bekle kalp atisi icin bekle falan gec gderim hepsini gorme ihtimalm artar en azndan 1 seferde

Evet kese görceksin Bu sefer dicek kalp atışı da duyalım şöyle olabilir böyle olabilir bi ton stres

Evet öyle bende zaten vardı kızım doğmadan önce deniliyordu Dr alttan muayene etti ve kistleri gördü ben bile gördüm diğer Dr bakıyordu inceleme yok birşey yok sigortaya bundan sonra güvenmiyorum

Ay çok sevindim hadi inşallah güzel haberlerle gelirini
gelir
Çok sevindim ya hayırlı olsun güzel haberler alırsınız inşallah.. nasıl geçmemiş peki ne dedi onla ilgili
Piko hep kalıcı birşeymiş düzenli adet görsekte kistler kalıyormuş her ay düzenli adet olmam demek kistimin geçtiğinin anlamına gelmiyormuş bende şok oldum bunu söyleyen doçent di ve kistleri oğul oğul gördüm rahimim de kalınlaşma var

Evet canim 4-5 defa yaptirdim en son ctesi yaptirmstm 2000 kusurlerdeydi degerim 3 gun once.. suan nedir ne durumda blmiorum
2000 kusurse kese gözükür gözün aydın
Kendi fikrimi söyleyeyim, kanaman yoksa haftaya git. Surekli stres yani beni doktor kandan 2 gün sonra çağırdı, keseyi gördü küçük diye takip edecez dedi. Halbuki kese yani biliyorsun ama stres yapıyorsun. Bu hafta kalp atışına çağırdı günler geçmiyor. Kese dolu mu kalbi atacak mi küçük olan kese büyüdü mü...

İnşallah canım ah inan bana kistin yok denildiği için boşuna bu kadar sene bekledim tabi rabbim vakti saati vardır o ayrı ama gözümle gördüm kistlerimi her soruma cevap aldım her problemime bir çözüm verdi n azından motivasyonum var her ay yap yap umutsuzluk hiçtiyse sebebi belli oldu şükür Allah’a bu zamana kadar sebebi belirsiz infertiliteyi yapıştırdılar yolladılar

adetim biraz düzensiz bende işte takip yaptım testlerle ama ikinci test yani yeni yaptığım testi ilk idrarla olduğu için yanlış olabilir diye şimdi tekrar yaptım atıyorum sana bak

Eklentiler

• 81F0881C-3B56-4987-AFED-8439FF2FBD1B.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 29
Bazıları adet olamıyor ilaçla adet olabiliyor. E o ilacı kullanırkende gebe kalamıyor. Çok zor bir durum

Allah Allah ben gecen gun gıttım yok kıst dedı. 1,5 2cm olanları kistten saymıyorlar zaten o her ay olurmuş sanırım. En azından sorunu buldunuz

Yumurtlama testim negatif dimi böyle çıktı kontrol cizgisi bi garip acaba testmi hatalı diye düşündümde

Eklentiler

• 16075051225302677735786366570040.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 30
Cok sukur kanama vs yok canim.. 2 gunde bir kan verdim hep 2.5 kat arta arta gitti tahmin bugun kan versem 8500-8700 civari cikar diye düşünüyorum Allahın izni ile ama dedigun gibo ne kadar gec gdersem o kadar iyi o stresi yasamak istemiyorum. .en erken cuma gderim diye görünüyor bakalim pazartesi saliya da sarkabilir, dayanabilirsem

seninde hayirli olsun saglikla ilerlesin insallahhhh

Amin inşallah kucagimizda görmek nasip olsun haberlerini bekliyoruz mutlaka kalp kese

Suan resimde çıkmiyor aka t cızgisi kalınlastı ve koyulastı hep sılikti kac gundur bugun 14.gun yumurtlamam yaklasmıs olabılırmı kontrol cizgisi bi garip ama

Eklentiler

• 16075058435782820455451984046113.jpg
    159,1 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…