Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benimde e2 değerim 50nin altında çıktı doktorum çok güzel dedi değerlerim için.. bence değişken değerler bunlar ben doktoruma güveniyorum herşey yolunda dedi

Aynı günü bekliyoruz
Güzel haberler alırız inşallah
Benimde e2 değerim 50nin altında çıktı doktorum çok güzel dedi değerlerim için.. bence değişken değerler bunlar ben doktoruma güveniyorum herşey yolunda dedi
Zaten doktorun değerlendirmesi önemli çünkü onlar diğer hormonlar ile birlikte değerlendiriyor bütünü

Anladım canım , istanbulda mı yaptırdın ? Önerirsen doktorun kimdi? Bende pco var ve yaşım büyük çok vaktim yok eğer eşimi ikna edersem yazın düşünüyorum bende
Acıbadem'de Bülent Tıraş'la tedavi oldum. Ilk denememde tuttu benim çok şükür. Pco varsa şansın tüp bebekte daha yüksek. Cok fazla yumurta toplanıyor.
Değerlere bakıldı mı hormon vs?

@Chern30 z e y n o m Nosking hanımlar sizin nasıl gidiyor kese gördünüz mü?
Kuşum ben daha gitmedim doktora biraz daha bekleyeyim diyorum ya da gitsemmi bilmiyorum, bekleyeyim ki az daha buyusun kalp falan da duyayim diyorum haftaya gdersem kalp falan duyarim herhalde 6+5falan olacak ama bu hagta gdersem haftaya da kalp duymak icin gitmem gerekecek bilmiyorum ki ne yapsam kararveremedm

Acıbadem'de Bülent Tıraş'la tedavi oldum. Ilk denememde tuttu benim çok şükür. Pco varsa şansın tüp bebekte daha yüksek. Cok fazla yumurta toplanıyor.
Değerlere bakıldı mı hormon vs?
Bu ay reglimde bakılacak ama çok parametre yok. Bir iki değer sadece e2 , fsh ve lh

Bence bekle canım ben olsam regl gecikmesini en az 15 gün bekler öyle giderim çünkü her gidiş ayrı bi stres oluyor ne öğreneneceksen tek seferde öğren kurtul

Sanırım daha önce tsh bakılmıştı , Amh hiç bakılmadı.Ya eşim pek yanaşmıyor biraz beni uğraştıracak gibi
Ne zamandır deniyorsunuz? Ona bakılmazsa uğraşmanın bi anlamı yok ki. Sinir oluyorum ilk zamanlar benimki de öyleydi. Bekle olur, üzülme olur, niye acele ediyorsun... Doktora bi gittik benim amh sınırda. Pişman oldu sonra tabi de 1 yıl çoktan geçmişti bile.
Sadece biz uğraşıyoruz biz çabalıyoruz gibi geliyor onlar hicbir şey yapmıyor ya deli oluyorum.

Kanda değer takibi yaptırdin mi canım sen?

Aynen adetin 3. Günü gidince benimde aynı şekilde çıktı referans değerlere baktım bir sıkıntı yok doktorumda aynı şeyi söyledi zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…