Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bu ay hepimiz sana kilitlendik yaa minseo minseo zaman çabuk geçsin 😃
Kızlar çok tatlısınız enerjiniz o kadar güzel ki 🖤 valla siz olmasanız cidden bunalıma girerdim şimdiye çoktan. Beni hiç tanımadığınız halde benim için dua etmeniz, iyi dileklerde bulunmanız benim için çok anlamlı cansınız 🥰

Canım çok geçmiş olsun ya başın sağolsun bu arada çok üzüldüm. Babanın iyileşmesine çok sevindim bu virüs kalbe ve beyine saldırıyor yaşlılarda resmen çok şükür atlatmış. Kardeşin ve bebeği nasıl oldular atlatmışlardır umarım🙏 tüm aksilikler üst üste gelmiş resmen 😔
Sağol kuzucum.
Kardeşim ve eşi ikinci kez pozitif çıktılar. Bebiş iyi çok şükür.
Babamın tansiyonu da dengelersek tamamrn atlattık diyeceğim. Yine de buna da şükür 🙏
Sen nasılsın bu arada? Güzel haberler var mı?

Arkadaşlar ben hastanedeyimde doktora yalan söyledim bi senelik evliyim dye yoksa hormon tahlili bile yapmıyolar burda.vicdan azabı cektim şimdi ama napim mecbur kaldım:KK43: sonuçlar 2 de cıkacak
Hiç vicdan azabı çekme canım benim ilk kürtajımda ilk hamilelikler böyle oluyo genelde 3 kere düşükten sonra genetik testler yapılıyor dediler ve ikincide de kürtaj olmak zorunda kaldığımda başka doktora 3 kere kürtaj oldum demek zorunda kaldım testlerim yapılsın diye insan bazenleri mecbur kalıyor yapacak birşey yok malesef özelde genetik testlerimiz eşimle benim 6 bin tl civarı tutuyordu devlette yaptırmak için 3 tane kürtaj demek zorunda kaldık
Sistem çok saçma bu bizim suçumuz değil bence

Sağol kuzucum.
Kardeşim ve eşi ikinci kez pozitif çıktılar. Bebiş iyi çok şükür.
Babamın tansiyonu da dengelersek tamamrn atlattık diyeceğim. Yine de buna da şükür 🙏
Sen nasılsın bu arada? Güzel haberler var mı?
Allah Allah ne nalet virüs ya 🙄 yok kuzum işte bu ay tedavi aldım artık bekleme modu, hayırlısı diyorum 🙏

Selamlar hatunlar. Hepiniz iyisinizdir umarım.
U Uzaygemisi35 beni sormuşssun, teşekkür ederim kuzu. minseo minseo nin de dediği gibi vazgeçtim bebek olayından. Zaten istesem de olamazdı, değil adamla birlikte olmaya uyumaya fırsatım olmuyor bu ara.
Bütün ailem covid pozitif oldular, babam çok ağır geçirdi. Solunum cihazları vs atlattık derken bu defa da beyin kanamasından döndük. Herkes karantinada olduğundan ben sürekli hastane dr vs modundayım. Birkaç gün önce de dayımı kaybettim yine covidden.
Anlayacağın bu ara murphy benimle uğraşıyor.
Sizlere tavsiyem ileri yaşlardaki aile büyüklerinizi covid atlattığında kalp ve akciğer açısından kontrol ettirmeniz.
Gönlünüzden geçenlerin gerçekleşmesi dileğimle..
Canım ne denir bilmiyorum hem başın sağolsun hemde çok çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın böyle bir acı İnşaAllah 😔🤲

Çok sevindim kardeşin adına çok gençmiş yasmin kullandıktan sonra mı kayboldu ne kadar kullandı? Valla ben hiçbir şey kullanmadım ama nasıl oldu anlamadım basit kist değildi içi doluydu mr da çikolata kisti çıktı hala belirsiz benimki 2 gün sonra tekrar bakcak inşallah gözükmez yine
Sadece 1 ay kullandi yasmini cnm. Insallah seninki de tamamen kaybolmuştur

Kızlar çok tatlısınız enerjiniz o kadar güzel ki 🖤 valla siz olmasanız cidden bunalıma girerdim şimdiye çoktan. Beni hiç tanımadığınız halde benim için dua etmeniz, iyi dileklerde bulunmanız benim için çok anlamlı cansınız 🥰
Kuzum etrafımda o kadar beni anlamayan insan var ki hepsi hani bebek daha yok mu diye diye psikolojimi bozdular ama burası sizler öyle değilsiniz hep dua hep umut dolu o yüzden bağımız çok güzel 😊🌺

U Uzaygemisi35 beni sormuşssun, teşekkür ederim kuzu. minseo minseo nin de dediği gibi vazgeçtim bebek olayından. Zaten istesem de olamazdı, değil adamla birlikte olmaya uyumaya fırsatım olmuyor bu ara.
Bütün ailem covid pozitif oldular, babam çok ağır geçirdi. Solunum cihazları vs atlattık derken bu defa da beyin kanamasından döndük. Herkes karantinada olduğundan ben sürekli hastane dr vs modundayım. Birkaç gün önce de dayımı kaybettim yine covidden.
Sizlere tavsiyem ileri yaşlardaki aile büyüklerinizi covid atlattığında kalp ve akciğer açısından kontrol ettirmeniz.
Cnm çok geçmiş olsun hem de basin sagolsun 😔valla bitirdi bu illet bizi biz de olduk ailecek ben panik atağım zaten sırf panigimden dolayi zor gecti karantina süreci 2 defa acile gittim en son akciğer filmi bile cektiler temiz çıktı cok sukur ondan sonra rahatladım biraz psikolojik olarak yarın da kalpten randevum var carpinti kaldi bi de bazen bıçak saplanıyor gibi oluyor göğsüme bi bakitayim genc yaşlı farketmez bence herkes kovid atlattiktan sonra kalp ve cigerden bakinmasi gerekiyor

Ya kızlar kendimi umutlandırmak istemiyorum ne bilim insan kendini kötüye hazırlamak istiyor hep yaşanan onca olumsuzluktan sonra :KK43: keşke olsa da ben haksız çıksam 🙃
Bende oğluma test yapacağım zaman eşime yine yok ama yapıyım demiştim bat günü. Yani kadınların eveeet olduuu bu ay hamileyim dediği bi ay yok. Bir kere negatif gördü mü hep öyle olmayacakmış gibi geliyor

Selam canım. Öncelikle başın sağolsun çok üzüldüm. Ailen için de çok geçmiş olsun. Kesinlikle atlattık diye sevinmek bile imkansız çünkü vücutta ciddi hasar bıraktığını söylüyorlar özellikle kalp akciğer ve beyin için. Gençlerde bile bu dediğin gerekli aslında mutlaka takip ettirmek lazım sonrasında. Neyse ki çok şükür baban şimdi iyiymiş. Ailene sabırlar diliyorum. Gerçekten sağlık söz konusu olunca insanın gözü hiç bir şeyi görmüyor. Sen yine de içini ferah tut. Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🍀

Aynen kuzum en yakın zamanda da çifter çifter haberler versin herkes İnşaAllah 🌺 bu forumda herkes hamile kalacak Allahın izniyle 🤲😊
Evet kuzummm inşallah liste tek tek dolacak 🥰🙏
Bende oğluma test yapacağım zaman eşime yine yok ama yapıyım demiştim bat günü. Yani kadınların eveeet olduuu bu ay hamileyim dediği bi ay yok. Bir kere negatif gördü mü hep öyle olmayacakmış gibi geliyor
Kesinlikle canım, uzun süre olumsuz olunca insan olumludan çok olumsuza hazırlıyor kendini 🙄

Hiç vicdan azabı çekme canım benim ilk kürtajımda ilk hamilelikler böyle oluyo genelde 3 kere düşükten sonra genetik testler yapılıyor dediler ve ikincide de kürtaj olmak zorunda kaldığımda başka doktora 3 kere kürtaj oldum demek zorunda kaldım testlerim yapılsın diye insan bazenleri mecbur kalıyor yapacak birşey yok malesef özelde genetik testlerimiz eşimle benim 6 bin tl civarı tutuyordu devlette yaptırmak için 3 tane kürtaj demek zorunda kaldık
Sistem çok saçma bu bizim suçumuz değil bence
Ben korktum ilk başta ordan gözükürmü diye 6 aylık evli oldugum😀

X