Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Ç
Çok haklısın Canikox. Eşinin bu tutumlarıın üstüne düşünsene bir de bebeğin yükü olacak bebeğe karşı ilgili olacak mı ozaman acaba????... BElki de Allah bu yüzden şuan hazır olmadığı için vermiyordur bir sebep olarakda bu hastalığı getirmiştir. Bilmiyorum. Bir destek almak gerekiyor sanki . allah kolaylık versin

Canım testte göre pik olmamış henüz. Ben genelde o akıntıdan iki gün sonra falan pik görüyorum. İlişki sırasında ağrı enfeksiyon kist pek çok nedenle olabilir devam ederse sorarsın doktoruna test yapmaya devam et
O uygulamaya ben bakmıştım ama kayıt mı olmak gerekiyordu ücretli miydi neydi vazgeçtim anlatır mısınız nasıl bir program?

Fiona testlerini sen yap yine ama ondan gizli yap göstermede ona haberi olmasın en iyisi bu. AAA bir de tripleriyle uğraşıyoruz bu heriflerin yaaa .Benim kide haftalardır bir sperm testini vermeye gitmedi. Valla sen mi öyle yapıyorsun dedim o zaman ben de ilişki istemiyorum dedim bıraktım valla bu ay sayılırı ü geçmez yani ilişki. İstemiyorum onu isteksiz görünce bir savaş vermediğini görünce ben neyin savaşını veriyorum acaba tek başıma diyorum. Soğuyorum yanii lişkiden de

Kizlar 16-17 eylul pik gordum iki gunu degerlendirdim ancak sonra siliklestigi gunu degerlendiremedim ertesi gunu degerlendirebildim sizce yinede sansim var mi?
Şanzın var bence. Ertesi günde önemli çatladıktan sonraki bence var. Benim şansım senden az ben sadece pik değerlendirdim birde birgün öncesini

Hahahaa... o zaman gündüzün gecen birbiriee karşıyor zaten canım. Nerde hangi saate fırsat bulduysan uyuyuvereceksin

ben 24 saat uykusuzluğa da razıyım ama kollarım çok güçsüz bi bebek tutunca 2 gün ağrıyor

Hahahaa... o zaman gündüzün gecen birbiriee karşıyor zaten canım. Nerde hangi saate fırsat bulduysan uyuyuvereceksin
Valla bir gülüşü yeter diyor büyüklerimiz göreceğiz bakalım
ben 24 saat uykusuzluğa da razıyım ama kollarım çok güçsüz bi bebek tutunca 2 gün ağrıyor
Ay canım ya ben de öyleyim geçen sene bir arkadaşımın bebeğini tuttum en son az bi süre. Dönüşte araba kullanmamıştım ay kollarım ağrıyor diye geçen sene doğum yapan bir arkadaşım hamile pilatesine gitmişti. Kollara çok çalışıyorlarmış ilk zamanlar hep kucakta kol kaslarını güçlendirmeye çalışıyorlarmış
su şişesiyle gaz çıkarma işlemini hayal edemedim
Hahahha altını açmayı falan deneyelim sırasıyla

evde dumbellar var hamile kalır kalmaz onlara çalışmaya başlamam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…