Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ha tmm o zamann, bana tam saat vermıstı, o yuzden soyledım cnm ❤rahatla aşılamaya odaklan artık, bol bol dua et
Buda olmazsa tüp bebek, hiç düşünmek bile istemiyorum inan. Stresi ayrı bir dert, parası ayrı dert, en az 3 bin euro.
Dediğin gibi bol dua ve pozitif olacam bu ay
Seni seviyorum Sohrab

Kizlar 16-17 eylul pik gordum iki gunu degerlendirdim ancak sonra siliklestigi gunu degerlendiremedim ertesi gunu degerlendirebildim sizce yinede sansim var mi?
Olacağı varsa O iki gün bile fazlasıyla yeterli aslında, sperm ortalama 72 saat yaşıyor, hatta yumurtalar 24 saat yaşıyor diye biliriz ama bazı kişilerde yumurtalıklar çatladıktan 48 saate kadar döllenmeyi bekleyebiliyormuş. Buda yumurtamızın kaliteli oluşuyla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Rabbim ol diyince bi bahane oluyor işte

Günaydın kızlarr Femometer diye bir uygulama keşfettim, adet takvimi ve aynı zamanda yumurtlama testinin fotoğrafını çekiyorsunuz ve kendisi algılıyor yunurtlama günü testimin fotoğrafını çektim %126 lh dedi mesela çatlama olanı çektim %32 lh dedi,yumurtlamaya göre de batı düzenliyor filan, güzel bir uygulama indirin

Günaydın canım kullanıyorum ben de onu güzel uygulama

Buda olmazsa tüp bebek, hiç düşünmek bile istemiyorum inan. Stresi ayrı bir dert, parası ayrı dert, en az 3 bin euro.
Dediğin gibi bol dua ve pozitif olacam bu ay
Seni seviyorum Sohrab
Bak aynı durumdayız, ben de olmazsa tüp bebek düşünüyorum artık , ama içimden güzel şeyler gecıyor evrene olumlu mesaj yollayalım.. Cok tatlısın sen de iyi dileklerin için ayrıca tesekkur ederım, sormak istediğin bişey olursa sorabılırsın.. Benım 3.gun artık

Kaset testlerden yüklenebiliyor mu canım ona, algılıyor mu, illa şerit test mi olmalı.
Günaydın herkese

E bi zahmet olsun o kadar üstünden 2 saat geçmiş DDDDDDDD.......

Senin bilmediğin bir problemi olabilir, sıkıntısı olabilir, derdi olabilir.. ... Ya da ne bilim ereksiyon olamıyordur. Erkeklik gururuna dayanamayıp demez yorgunum, hastayım der canım.
Tatlı dille konuş.. İkna edersin... Biraz daha sabırlı ol olur mu

Var bir tuhaflık, o zaman bebek düşüncesi biraz kafasında oturmamış olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…