Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ha tmm o zamann, bana tam saat vermıstı, o yuzden soyledım cnm ❤rahatla aşılamaya odaklan artık, bol bol dua et 😇
Buda olmazsa tüp bebek, hiç düşünmek bile istemiyorum inan. Stresi ayrı bir dert, parası ayrı dert, en az 3 bin euro.
Dediğin gibi bol dua ve pozitif olacam bu ay🙏🤗
Seni seviyorum Sohrab Sohrab😊

Kizlar 16-17 eylul pik gordum iki gunu degerlendirdim ancak sonra siliklestigi gunu degerlendiremedim ertesi gunu degerlendirebildim sizce yinede sansim var mi?
Olacağı varsa O iki gün bile fazlasıyla yeterli aslında, sperm ortalama 72 saat yaşıyor, hatta yumurtalar 24 saat yaşıyor diye biliriz ama bazı kişilerde yumurtalıklar çatladıktan 48 saate kadar döllenmeyi bekleyebiliyormuş. Buda yumurtamızın kaliteli oluşuyla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Olacağı varsa O iki gün bile fazlasıyla yeterli aslında, sperm ortalama 72 saat yaşıyor, hatta yumurtalar 24 saat yaşıyor diye biliriz ama bazı kişilerde yumurtalıklar çatladıktan 48 saate kadar döllenmeyi bekleyebiliyormuş. Buda yumurtamızın kaliteli oluşuyla alakalı olduğunu düşünüyorum.
Rabbim ol diyince bi bahane oluyor işte ☺️

Günaydın kızlarr 💕 Femometer diye bir uygulama keşfettim, adet takvimi ve aynı zamanda yumurtlama testinin fotoğrafını çekiyorsunuz ve kendisi algılıyor yunurtlama günü testimin fotoğrafını çektim %126 lh dedi mesela çatlama olanı çektim %32 lh dedi,yumurtlamaya göre de batı düzenliyor filan, güzel bir uygulama indirin 😂

Günaydın kızlarr 💕 Femometer diye bir uygulama keşfettim, adet takvimi ve aynı zamanda yumurtlama testinin fotoğrafını çekiyorsunuz ve kendisi algılıyor yunurtlama günü testimin fotoğrafını çektim %126 lh dedi mesela çatlama olanı çektim %32 lh dedi,yumurtlamaya göre de batı düzenliyor filan, güzel bir uygulama indirin 😂
Günaydın canım kullanıyorum ben de onu güzel uygulama

Buda olmazsa tüp bebek, hiç düşünmek bile istemiyorum inan. Stresi ayrı bir dert, parası ayrı dert, en az 3 bin euro.
Dediğin gibi bol dua ve pozitif olacam bu ay🙏🤗
Seni seviyorum Sohrab Sohrab😊
Bak aynı durumdayız, ben de olmazsa tüp bebek düşünüyorum artık , ama içimden güzel şeyler gecıyor ❤️ evrene olumlu mesaj yollayalım.. Cok tatlısın sen de iyi dileklerin için ayrıca tesekkur ederım, sormak istediğin bişey olursa sorabılırsın.. Benım 3.gun artık 😇

Kaset testlerden yüklenebiliyor mu canım ona, algılıyor mu, illa şerit test mi olmalı.
Günaydın herkese 💞💞💞

Kızlar bugün dayanamayıp test yaptım tertemiz negatif çıktı. Yarım saat sonra da hala negatifti. Hiçbir şekilde çizgi yoktu.?Sonra uyumuşum kaltıgımda testte hafif slik çizgi gördüm ama 2 saat sonra falan bir sey ifade eder mi
E bi zahmet olsun o kadar üstünden 2 saat geçmiş :KK70:DDDDDDDD.......

BEN iyi değil bat arkadaşım, bugün çift çizhi gördüm ovülasyonda akıntı da geldi karnım da ağrıyor sağ taraf , ama eşim bırak çocuk yapmayı yanıma bile uğramıyor, istiyorum diyor ama yok, hadi sevgiyle aşkla yapalım diyorum ına da yok ovülasyon gününde olsun bari yapalım yok, benim kocam beni sevmiyor bence benden çocuğu olsun istemiyor , insan karısını arzular, habire yorgunum diyor seksi olmaya çalışsam konik olmuşsun deyip gülüyor, ne yapıcam bilmiyorum olmuyor vazgeçeyim en iyisi aylar sonra ilk kez ovülasyon gördüm
Senin bilmediğin bir problemi olabilir, sıkıntısı olabilir, derdi olabilir.. ... Ya da ne bilim ereksiyon olamıyordur. Erkeklik gururuna dayanamayıp demez yorgunum, hastayım der canım.
Tatlı dille konuş.. İkna edersin... Biraz daha sabırlı ol olur mu

BEN iyi değil bat arkadaşım, bugün çift çizhi gördüm ovülasyonda akıntı da geldi karnım da ağrıyor sağ taraf , ama eşim bırak çocuk yapmayı yanıma bile uğramıyor, istiyorum diyor ama yok, hadi sevgiyle aşkla yapalım diyorum ına da yok ovülasyon gününde olsun bari yapalım yok, benim kocam beni sevmiyor bence benden çocuğu olsun istemiyor , insan karısını arzular, habire yorgunum diyor seksi olmaya çalışsam konik olmuşsun deyip gülüyor, ne yapıcam bilmiyorum olmuyor vazgeçeyim en iyisi aylar sonra ilk kez ovülasyon gördüm
Var bir tuhaflık, o zaman bebek düşüncesi biraz kafasında oturmamış olabilir mi?

X