Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Biliyorum bu ay 31 ağustosta çatladı degerlendrdm hatta catladigi günü ve sonrasındaki 2 günüde degerlendrdm ama yine negatif daha dün kan testi verdm
[/QUOTE
Benimde ayı canım ben bunu yumurta kalitesine bağlıyorum artık. Bunun için önümüzdeki ay incir kürü yapacağım adet olmayı bekliyorum şimdi

Ç
Canım sizin öncelikle destek almaya ihtiyacınız var gibi duruyor. Diyelim ki çocuk oldu. Eşinin tavrı değişmezse senin psikolojin ne olacak? Tek başına mı mücadele edeceksin? Önce gebelik sonra bebekle eşinin ilgisizliğiyle ne kadar dayanacaksın? Yazık değil mi sana da?
Çok haklısın Canikox. Eşinin bu tutumlarıın üstüne düşünsene bir de bebeğin yükü olacak bebeğe karşı ilgili olacak mı ozaman acaba????... BElki de Allah bu yüzden şuan hazır olmadığı için vermiyordur bir sebep olarakda bu hastalığı getirmiştir. Bilmiyorum. Bir destek almak gerekiyor sanki . allah kolaylık versin :KK43:

Kızlar bugün adetimin 12. Günü kasıklarımda ve alt karın bölgemde ağrı var. İlişki sırasında da hafif ağrım oldu. Şeffaf akıntı başladı ama çok az. Sizce bunlar yumurtlma belirtisi mi? Bugünkü ovulasyon testimi ekliyorum. İlişki sırasında ağrı olunca enfeksiyon mu var diye korkmaya başladım ama daha önce olduğunda aşırı akıntı ve kaşıntı yapmıştı şimdi yok
Canım testte göre pik olmamış henüz. Ben genelde o akıntıdan iki gün sonra falan pik görüyorum. İlişki sırasında ağrı enfeksiyon kist pek çok nedenle olabilir devam ederse sorarsın doktoruna test yapmaya devam et 😊
Günaydın kızlarr 💕 Femometer diye bir uygulama keşfettim, adet takvimi ve aynı zamanda yumurtlama testinin fotoğrafını çekiyorsunuz ve kendisi algılıyor yunurtlama günü testimin fotoğrafını çektim %126 lh dedi mesela çatlama olanı çektim %32 lh dedi,yumurtlamaya göre de batı düzenliyor filan, güzel bir uygulama indirin 😂
O uygulamaya ben bakmıştım ama kayıt mı olmak gerekiyordu ücretli miydi neydi vazgeçtim anlatır mısınız nasıl bir program?

valla umutsuzluğa düşme nolur, ben bu evrene pozitif enerji gönder olayına inanıyorum yani bi yerde yaşamak için bişiylere tutunmamız lazım. benim evlenmeden önce de sorunlarım vardı kadın doğumla alakalı. eşim de biliyodu zaten . sonra ben ovü yapınca çift çizgi olduğu zaman testi aldım yanına gittim ps oynuyodu. durdur dedim bi bak, bu benm yumurtlama testim oluyo yani yumurtam gelişiyo bu araları değerlnedirmmeiz lazım diye anlattım. bu olaydan sonra iyce çekti kendini. şimdi düşündüm de sorunun kendine olduğunu sandı. kısacası tribe girdi ve bu ona gerginlik yarattı. mesela bunu çok sonra anladım kuzu ben de. testlerş hiç istemiyo yapmamı. o yüzden ben de kendim yumurtlıyo muyum acaba diye yapıyorum arrtık
Fiona testlerini sen yap yine ama ondan gizli yap göstermede ona haberi olmasın en iyisi bu. AAA bir de tripleriyle uğraşıyoruz bu heriflerin yaaa .Benim kide haftalardır bir sperm testini vermeye gitmedi. Valla sen mi öyle yapıyorsun dedim o zaman ben de ilişki istemiyorum dedim bıraktım valla bu ay sayılırı ü geçmez yani ilişki. İstemiyorum onu isteksiz görünce bir savaş vermediğini görünce ben neyin savaşını veriyorum acaba tek başıma diyorum. Soğuyorum yanii lişkiden de

Günaydın kızlar kalkın bebiş olunca bu saate kadar uyuyamayacaksınız haberiniz olsunn😆😆 alıştırın kendinizi, arada 5 kiloluk su şişesiyle evde gezin pışpışlayın onu kollarınız alışsın 😆
Hahahaa... o zaman gündüzün gecen birbiriee karşıyor zaten canım. Nerde hangi saate fırsat bulduysan uyuyuvereceksin :KK70:

Günaydın kızlar kalkın bebiş olunca bu saate kadar uyuyamayacaksınız haberiniz olsunn😆😆 alıştırın kendinizi, arada 5 kiloluk su şişesiyle evde gezin pışpışlayın onu kollarınız alışsın 😆
ben 24 saat uykusuzluğa da razıyım :KK68: ama kollarım çok güçsüz bi bebek tutunca 2 gün ağrıyor :KK70:

Hahahaa... o zaman gündüzün gecen birbiriee karşıyor zaten canım. Nerde hangi saate fırsat bulduysan uyuyuvereceksin :KK70:
Valla bir gülüşü yeter diyor büyüklerimiz 🤷 göreceğiz bakalım 🙈
ben 24 saat uykusuzluğa da razıyım :KK68: ama kollarım çok güçsüz bi bebek tutunca 2 gün ağrıyor :KK70:
Ay canım ya ben de öyleyim 😆 geçen sene bir arkadaşımın bebeğini tuttum en son az bi süre. Dönüşte araba kullanmamıştım ay kollarım ağrıyor diye 😆 geçen sene doğum yapan bir arkadaşım hamile pilatesine gitmişti. Kollara çok çalışıyorlarmış ilk zamanlar hep kucakta kol kaslarını güçlendirmeye çalışıyorlarmış 🙄
su şişesiyle gaz çıkarma işlemini hayal edemedim :KK70::KK70::KK70:
Hahahha altını açmayı falan deneyelim sırasıyla 😆

Valla bir gülüşü yeter diyor büyüklerimiz 🤷 göreceğiz bakalım 🙈

Ay canım ya ben de öyleyim 😆 geçen sene bir arkadaşımın bebeğini tuttum en son az bi süre. Dönüşte araba kullanmamıştım ay kollarım ağrıyor diye 😆 geçen sene doğum yapan bir arkadaşım hamile pilatesine gitmişti. Kollara çok çalışıyorlarmış ilk zamanlar hep kucakta kol kaslarını güçlendirmeye çalışıyorlarmış 🙄

Hahahha altını açmayı falan deneyelim sırasıyla 😆
evde dumbellar var hamile kalır kalmaz onlara çalışmaya başlamam lazım :KK70:

X