Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bi doktorum bana dediki;
"Ayşe sende hiç bir sorun yok hatta herşeyin hormonların çok yerinde ve bu durumda ben sana ilaçta yazamam bekleyeceğiz, deneyeceksiniz, gereksiz ilaç veremem dengen bozulur. Ama bi pkolu v.s olsaydınızın en azından sebebi bilmiş olurduk ve ilaçlar yardımı ile hamile kalmanız daha kolay olurdu" diye konuştu.
İyi bir doktorla Tedavi ol en yakın zamanda yavrunuz gelir inşallah. Pkoluydum hamile kaldım diye yazanları hergün burda okuyorum.
Inşallah dedğiniz gibi bende öyle yazarım ben de de pko var Rabbim kucagimizi boş bırakmasın

Ne mutlu hic bir sorun yoksa stresden uzak dur akışına bırak allahn iznyle zamanı var olur elbet dualarima sizide aldm insallah🤲 doktora gttm canm 1 yıl doğum kontrol hapı verdiler saçma sapan hormonlarmla oynandi sonuç sıfır ben adet söktürücü olmadan adet olamıyorum tek sorun bu malsf inşallah dua edin bende güzel haberler vereym bir gün 🤲🥰
Rabbim dualarimizi kabul etsin burada son listemiz alinmiş ve hepimiz hamiş olarak yeni listeye sıralanalim sonra doğum tarihini paylaşırız bir birimize inşallah

Ne mutlu hic bir sorun yoksa stresden uzak dur akışına bırak allahn iznyle zamanı var olur elbet dualarima sizide aldm insallah🤲 doktora gttm canm 1 yıl doğum kontrol hapı verdiler saçma sapan hormonlarmla oynandi sonuç sıfır ben adet söktürücü olmadan adet olamıyorum tek sorun bu malsf inşallah dua edin bende güzel haberler vereym bir gün 🤲🥰
Inşallah dedğiniz gibi bende öyle yazarım ben de de pko var Rabbim kucagimizi boş bırakmasın

İnşallah kızlar🌹🙏
Sizlerin hamile haberini en erken zamanda alacağımızı hissediyorum. 😊

Amin inşallah size bir tedavi uygulandimi acaba pci için adetlern düzenimi?
Evet adetim düzenli her ay oluyorum çok şükür ovulasyon olmuyordu bende ve doktor yumurtalari uyarici ilaçlar verdi bu ay 1 tane büyüdü ve çatladi yani ovulasyon oldu şükür şimdi bekleyişdeyim. Aslinda aşılama yapicaz diye düşünmüştük ama doktor bu ay beni sadece bunlari yaptirarak yolladi

BEN iyi değil bat arkadaşım, bugün çift çizhi gördüm ovülasyonda akıntı da geldi karnım da ağrıyor sağ taraf , ama eşim bırak çocuk yapmayı yanıma bile uğramıyor, istiyorum diyor ama yok, hadi sevgiyle aşkla yapalım diyorum ına da yok ovülasyon gününde olsun bari yapalım yok, benim kocam beni sevmiyor bence benden çocuğu olsun istemiyor , insan karısını arzular, habire yorgunum diyor seksi olmaya çalışsam konik olmuşsun deyip gülüyor, ne yapıcam bilmiyorum olmuyor vazgeçeyim en iyisi aylar sonra ilk kez ovülasyon gördüm

En başından beri mi böyleydi yoksa sonradan mı oldu

Evet adetim düzenli her ay oluyorum çok şükür ovulasyon olmuyordu bende ve doktor yumurtalari uyarici ilaçlar verdi bu ay 1 tane büyüdü ve çatladi yani ovulasyon oldu şükür şimdi bekleyişdeyim. Aslinda aşılama yapicaz diye düşünmüştük ama doktor bu ay beni sadece bunlari yaptirarak yolladi
Anladm bendede söktürücü kullanmasam hic regl olmam ama sokturucu ile regl olunca bittikten 7 8. Gün yumurtlamam olur hemen ne garip demi herkesde değişik belirtiler rabbim şifa versin inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamiş kalırsın

Canım sen bu aymı yumurta uyarıcı ilaç kullanmaya başladın? Çatlatma iğnesi kullandın mı?

Hayir iğne kullanmadım. Adetin 9 günü 1 tane muymuş 10 gün ilişki yaşa dedi ve 11 gün gel çatlamış mi bakariz dedi 11 gün gittim çatlamış artik bir sonraki ay hamilelik testi ile gelirsin bana dedi
İlk defa yumurta geliştirici ilaç kullandıysan ve doktor tamam çatlama olmuş dediyse bu ay senden bu güzel haberi alacağımıza inanıyorum🤗

Kızlar bugün adetimin 12. Günü kasıklarımda ve alt karın bölgemde ağrı var. İlişki sırasında da hafif ağrım oldu. Şeffaf akıntı başladı ama çok az. Sizce bunlar yumurtlma belirtisi mi? Bugünkü ovulasyon testimi ekliyorum. İlişki sırasında ağrı olunca enfeksiyon mu var diye korkmaya başladım ama daha önce olduğunda aşırı akıntı ve kaşıntı yapmıştı şimdi yok

Eklentiler

• IMG_20200923_142256.jpg
    IMG_20200923_142256.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 30
X