Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anca sökülür canım benim hiç direk kırmızı gelmez ilk kahve gelir sonra sökülür kırmızıya döner, bu arada evet eşin kalp Dr una da danışarak ürolog tavsiyesi ile takviye kullanımına başlayabilir canım bi gidip görüşmeniz iyi olur

Kızlar ben dört gün önce ovulasyon testimde pik görmüştüm sonra gün gün azaldı. Bugün tekrar böyle oldu bu pik mi oluyor anlayamadım sebebini bat 3 Aralık normal mi
Az evvel çekildim tüplerim açıkmış sağ tüpte çok hafif yapışıklık varmış o da açılmış.. doktor bi sıkıntı yok temiz dedi çok şükür Korunmaya gerek yok bu ay kendiniz deneyin dedi

İyi hadi canım sevindim nasıl geçti bişey hissetmemişsindir zaten

İyi hadi canım sevindim nasıl geçti bişey hissetmemişsindir zaten
Hiçbişey anlamadım boşuna stres yaptım.. anestezi doktorunun enerjisi çok iyiydi uyumaya hazırmısın başın dönmeye başladımı dedi başladı dedim gerisini hatırlamıyorum uyanmaya başladığımda eşim başımdaydı onu içeri çağırmışlar..çok tatlı bi uykuydu bıraksalar o sedyede bi saat daha uyurdum

Ben eşime diyorum bana yap evde diye ama yapmıyor operasyon bitince döndürücü bir ilaç yapıyorlar öyle ayılıyorsun zaten yoksa 2 gün uyursun

Ben eşime diyorum bana yap evde diye ama yapmıyor operasyon bitince döndürücü bir ilaç yapıyorlar öyle ayılıyorsun zaten yoksa 2 gün uyursun
Benim çok hoşuma gitti bidaha çekilirsem yine anestezili isterim aaa bana aynı yerden yine iğnemi yaptı yani uyanmam için.. bide buna anestezi diyolar ama sedasyon oluyo dimi

Benim çok hoşuma gitti bidaha çekilirsem yine anestezili isterim aaa bana aynı yerden yine iğnemi yaptı yani uyanmam için.. bide buna anestezi diyolar ama sedasyon oluyo dimi
Evet canım sedasyon. anestezi de solunumun duruyor makine ile yapılıyor solunum ama sedasyon uyuşturma gibi bişi bi hoş yapıyo insanı mışıl mışıl uyuyorsun kendine gelip toparlanman bir ilaç daha yapılıyor aynen

ayneen D: Benim ilk gebeliğim öyle olmuştu. düşünsene üstünden2 hafta geçti ben hala rengl olmayı bekliyordum.
Ay ben hic kalamadim nasil bi duygu bilmiyorum o kadar istiyorumki yasamak bu duyguyu tabi saglikli ve hayirli sekilde kalalimda kucagimiza almakta nasip olsun ama insan yinede nasil bi duygu bi tatsam istio insan

Ne var o meretin içinde de saniyesinde uyutuyor çok ilginç.. iğneyi batırdı ılık ılık bişenin damardan ilerlediğini hisssettim sonra anında baş dönmesi zaten hemen sızmışım

Ay ben hic kalamadim nasil bi duygu bilmiyorum o kadar istiyorumki yasamak bu duyguyu tabi saglikli ve hayirli sekilde kalalimda kucagimiza almakta nasip olsun ama insan yinede nasil bi duygu bi tatsam istio insan
allahım sana ve tüm isteyenlere naip etsin. Sana birşey söylim mi çok değişik bir duydu hemen oturmuyor mesela zamanla daha çok kavrıyorsun anlıyorsun anneliği o büyüdükçe. Mesela ben şimdi ikinci istiyorum acaba diyorum kardeşlik duygusu nasıl olacak nasıl ilerleyecek. İŞte ikinci kez anne olursam daha tecrubeli olacağım diyorum daha güzel ilgilneceğim bebeğimle diyorum. Bir de o duyguyu yaşamış biri olarak insan tekrar o anıları yaşamak istiyor gerçekten bu böyle. Ha bir ha iki istek aynı oluyor. Bir de aradan benim ki gibi 6 yıl geçmişse.. Hani derlerya senin bir çocuğun var ne gerek var işte hiç olmayan ne yapsın gibisinden. Öyle değil işte bu duygu farklı birşey yaa.. Tarif edemiyorum

Aynen bir çocuğumuz var Rabbim sağlık versin çokk şükür... Ama insan hatırlamak istiyor tekrar gebe olmak istiyor. Bende üzülüyorum acaba bir daha olmayacak mı diye

Haklisin Allah isteyen herkese nasip etsin benim yas ilerliyo esimdede spermde sorun cikti evde torba torba vitminler kullaniuoruz insallah etkisini goruruz emek veriyoruz maddi manevi insallah uzun surmeden rabbim sifasini verir sizede bizede isteyen herkesede maddi olarak cok yipratiyo insani manevi boyutundan bahsetmiyorum bile bagira bagira agliyodum adet olunca simdi daha sakinim en azindan esimde sorun cikti tedavi goruyoz insan biraz daha rahatliyo sanki psikolojik olarak cok zor duygular yasayan bilir gercektende

Ne var o meretin içinde de saniyesinde uyutuyor çok ilginç.. iğneyi batırdı ılık ılık bişenin damardan ilerlediğini hisssettim sonra anında baş dönmesi zaten hemen sızmışım
Güzel ilaç hepimize lazım o ilaçtan arada yapıp sakinleşmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…