Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim artik hic planim yok kuzum
1-2 ay dinlenmeye karar verdik esimle yani korunucaz cunku zihnimiz tamamen bununla dolu biraz zaman verelim kendimize bir dinlenlm dedik zaten ...
bir de Aralikta tasiniyorum ben yardim edecek cok kimsem yok sdce ben ilgilenecegm için Aralik ayini tamamen pas gececegz her ihtimale karşı.. sonrasi Allah buyuk

Umarom sen ilk ay klomenin karsiligni alirsin
Bu arafa senin 2.gebelik mi ilk mi

Ara vermek iyi fikir canım hem odak noktan değişir hem zihnin rahatlar. Zaten taşınma işi zor acaba hamile miyim öyle mi böyle mi diye düşünerek daha çok stres olursun. Benim ilk gebelik şubat ayında oldu mart başı kimyasal oldu malesef canım. Bi daha da hamile kalamadım

Şimdi sipariş etsem geç gelecekti bana da bu hafta lazım o yüzden aldım aslında. Ovulasyon testinin bu kadar faydalı oldugunu bilmiyordum açıkçası burada okudukça anladım önemini
Bugün sipariş versen yarın elinde. Ben hep alıyorum bir gün sonra elime geciyor.

alla alla e adamlar kanı nerede görmüş o zaman
minseo şimdi jinekoloğum aradı. Sonuçlarda önemli bişey yok sen takılma onlara dedi. Adet olursan 5.gün yine femaraya başka, 12.gün gel kontrole dedi.
Ya benim tahminim bu ilaç neden oluyor bu değerlerin sapıtmasına. Çok ağır bir hormon ilacı nihayetinde. Neyse doktoruma güveniyorum içim rahatladı.

Çok şükür canım evet olabilir bak ilacın etkisi o zaman bu ay da devam hadi inşallah önümüzdeki ay bitane değil iki tane tutsun

Malesef bugün kırmızı kartı gördüm minseo yeni bat 21 Aralık. Erken test falan yapmam bi daha da adetim gecikmeden bu sefer gerçekten test yapmayacağım tutacağım kendimi hep aynı şeyi yaşıyorum

minseo canım çok üzgünüm ben adet oldum ama çok garip bir adet kahve leke şeklinde sökülmedim daha gliba bu ay da olmadı ama şunu anlamış oldum benim yumurtlama sorunum kalmadı eşimin spermlerinin azlığı için tedavi olması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…