Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Naptınız sonucunuz çıktı mııı
Kızlar yok gebelik resmen çakıldım bu idrar tahlili baya umutlandırmıştı, nasıl sürpriz yapacağıma kadar planladım resmen. Demek ki önemli bir rahatsızlık var gidip konuşucam. Sonuçları kadın doğumcuya da göndericem.
Umutla öbür aya devam

Enfeksiyon mu varmış yani rahim içinde olsa Dr ultrasonda görürdü bence demek ki idrar yolunda falan ya da yeni enfeksiyon oluştu

Enfeksiyon mu varmış yani rahim içinde olsa Dr ultrasonda görürdü bence demek ki idrar yolunda falan ya da yeni enfeksiyon oluştu
Bilmiyorum ki bu değerler çok yüksek. Birazdan gidip konuşucam. Ama ilaç da kullanmak istemiyorum tedavi aşamasında. Bi göndereyim kendi doktoruma da sonuçları

Bilmiyorum ki bu değerler çok yüksek. Birazdan gidip konuşucam. Ama ilaç da kullanmak istemiyorum tedavi aşamasında. Bi göndereyim kendi doktoruma da sonuçları
Çok acayip canım hiç bi şikayetin olmadan bu sonucun çıkması. Rahim içi Enfeksiyonsa mecbur tedavi olacaksın çünkü spermi öldürüyor bakalım Dr un ne diyecek

Sorma 9 ayı devirdik hala regl hala regl ki 3 aydır yumurtam da büyüyor hadi ondan öncesi sıkıntılıydı tutmadı anlarım. Allah yardımcımız olsun
Vallahi allah yardimcmz olsun senon de benimm de kuzum hayir hic belirti yok 1-2 bişey olsa da umutlansam diyorum ama o da yok.umutlanmama bile izin vermiyo

insalla senin klomen ise yarar

Vallahi allah yardimcmz olsun senon de benimm de kuzum hayir hic belirti yok 1-2 bişey olsa da umutlansam diyorum ama o da yok.umutlanmama bile izin vermiyo

insalla senin klomen ise yarar
Aslında boşa umutlanmaktansa umutlanmamak daha iyi boşver sen napıcaksın var mı bi planın Dr a en son ne zaman gitmiştin? Ben artık 3 ay daha boşa kürek çekmek istemedim 1 yıl dolsun diye. en azından o 3 ayı klomen ile değerlendiririm yine olmazsa yoluna bakarım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…