Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bunu hıc bılmıyorum cnmtest bu sekıldeydı 27 cıktı deger

Eklentiler

• Screenshot_20201123_120816.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 117
Kzlar bende gelen giden bişe yok kaşık ağrım oluyor ama daha lekelenme bile olmadı.. sabah görümcem aradı rüyamda hamile gördüm diye bi sevindim ki varya hayır olsun :)) yarın adet günüm bakalım daha bişe yok inş da olmaz

Benim için bir plan oluşturmadı, benimle paylaşmadı yani. Evet ilk kez ilaç kullandım. Hiç eşimle ilgili test falan istemiyor ama ilginç değil mi? Ya sadece bende değilse sorun

Kuzum senin negatif çıkması beni sok ediyor ya.. bi kan mı versen sen yarın filan çok gariou
Ya evet canım çok sıkıldı şunun yumurtlama olmaması imkansız yani sayıyorum 16. Gün adet olmam lazım e olamıyorsam testlerde niye çıkmıyor hep sonradan çizgi çıkıyor baksana sanki varda çok yeni ondan çıkmıyor mu acaba, ben sabah test yaptım namaz kıldım çok uykum vardı başında bekleyemedim bu çizgi hangi zaman aralığında çıktı bilmiyorum herkeste böyle çizgiler çıkıyor mu acaba

Eklentiler

• image.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 111
  • 336F753D-C473-420F-8409-C0D706082349.jpeg
    163,7 KB · Görüntüleme: 103
Ya canim çizgi var gibi ama kuruma da olabilir bilemedim

merhaba canım benim durum gelen giden yok test te yapmadım beklemedeyim yoktur diye test yapmayada korkuyorum zaten elimde test yok

Benim için bir plan oluşturmadı, benimle paylaşmadı yani. Evet ilk kez ilaç kullandım. Hiç eşimle ilgili test falan istemiyor ama ilginç değil mi? Ya sadece bende değilse sorun
Aaa eşin test yaptırmadı mı? Bence bu ay yaptırsın kuzu dediğin gibi ya ondaysa sıkıntı. Biz 6. Ayımızda olmayınca verdik sperm kafamız rahat etti en azından

Canım bence git bir kan ver.. ne olur ne olmaz tedbirini al hasta olman gerekiyor yoksa da bence var gibi ya

Aaa eşin test yaptırmadı mı? Bence bu ay yaptırsın kuzu dediğin gibi ya ondaysa sıkıntı. Biz 6. Ayımızda olmayınca verdik sperm kafamız rahat etti en azından
Haklısın bi daha gittiğimde soracağım, dediğin gibi kafamız o yandan rahat olsun bari

Merhabalar uzun zamandır sinsi sinsi gizlice takip ediyorum topigi ama artık ben de sizinle beklemek istiyorum 9 aydır bekliyorum bat 28 Kasım. Adetlerim duzenli olmasına rağmen pco görünümü olduğunu öğrendim 2 ay önce. Ultrasonda gördüm fazla folikülleri.. Doktor ilaç vs vermedi sadece biraz kilo verirsen iyi olur dedi aşırı kilom olmamasina rağmen. 2 ayda -4 gördüm o gazla Her şeyin hayırlısı

Bilmiyorum ki canım çıkmazsa bayağı üzülücem merak ettiğim konu her kadın muhakkak yumurtlamadan 14 gün sonra adet olur mu, benim 16 gün oldu
canım ben geçen ay çatlamadan tam 14 gün sınra oldum yumurtlamadan da 16 gün sonraydı.

herkese selam kızlar umarım güzel haberler alcağımız bir hafta olsun. çok aktif olamıyorum ama okuyorum forumu. ben bu ay yumurtlama görmedim pik olmadı. ya kaçırdım ya geç olucak.
ama biraz saldım gündemim değişince haliyle.
yeni bir ev bulup taşınamadım henüz o nedenle de bebek fikrine odaklanamıyorum.

herkese sağlıklı bir hafta olsun

hoşgeldin canım inşallah beklediğin haberi alırsın ben de dahil olmak üzere pko nufusumuz oldukça fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…