Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım ben geçen ay çatlamadan tam 14 gün sınra oldum yumurtlamadan da 16 gün sonraydı.

herkese selam kızlar 🌸 umarım güzel haberler alcağımız bir hafta olsun. çok aktif olamıyorum ama okuyorum forumu. ben bu ay yumurtlama görmedim pik olmadı. ya kaçırdım ya geç olucak.
ama biraz saldım gündemim değişince haliyle.
yeni bir ev bulup taşınamadım henüz o nedenle de bebek fikrine odaklanamıyorum.

herkese sağlıklı bir hafta olsun 🤲🏻
Anladım canım ben 8 kasım da yumurtlama gördüm çatlamayı takip edemedim testşm yoktu ama tahminimce 10 kasım da çatlama oldu zira o gün ağrım bitti, o günden sayarsakta bugün 14. Gün oluyor bugünde bekleyim o zaman olmazsam yarın kan vericem ,
Zor bir süreçten geçtiniz allah yardımcınız olsun,inşallah hiç bellemediğin takip etmediğin bugünlerde sana bir hediye olur bebiş hamile kalırsın🤲🏻

Anladım canım ben 8 kasım da yumurtlama gördüm çatlamayı takip edemedim testşm yoktu ama tahminimce 10 kasım da çatlama oldu zira o gün ağrım bitti, o günden sayarsakta bugün 14. Gün oluyor bugünde bekleyim o zaman olmazsam yarın kan vericem ,
Zor bir süreçten geçtiniz allah yardımcınız olsun,inşallah hiç bellemediğin takip etmediğin bugünlerde sana bir hediye olur bebiş hamile kalırsın🤲🏻
inşallah tatlım 🤲🏻 bence de senin testlern silik çıkma gibi bi
sorunu var galiba yanlş okumadıysam kanla netleştir.

gunaydin kizlar.. biz de yumurtlama tarihlerini degerlendirdik daha ikinci deneyisimiz ama BAT'a kadar gunler nasil gecicek bilmiyorum hic aklimdan atamiyorum keske biraz kafami dagitabilsem

Evet gerçekten o kadar fazla ki şu pco illerinden çekenler.. Çok teşekkür ederim umarım hepimizin kucağı dolar hayırlısi ile bir an önce 🥰
artık onla yaşamaya alıştık canım ya allahım çözülmücek dert vermesin varsın olsun pko olsun napalım :) hormın baktırdın mı ?

artık onla yaşamaya alıştık canım ya allahım çözülmücek dert vermesin varsın olsun pko olsun napalım :) hormın baktırdın mı ?
3 ay olmuştur baktırdıgimda FSH lh dengesi iyiydi aslında sadece E2 düşüktü biraz. 1 yıl dolsun eğer doğal yolla hamile kalamazsan o zaman gerekli ilaç tedavisine başlarız dedi doktor. Yaşım 29 bekliyorum bakalım 1 yıl dolsun diye.. Biraz salmış durumdayım artık ya ilk baslardaki gibi çok düşünmüyorum

Haklısın bi daha gittiğimde soracağım, dediğin gibi kafamız o yandan rahat olsun bari
Dr gerek yok dese bile eşin üroloğa gidip sperm kontrolü olmak istediğini söylesin bence yaptırsın en azından bi şıkkı daha elemiş olun kafanızda canım sperm de sıkıntı varsa tedavisi uzun oluyor bir an önce öğrenmekte fayda var

3 ay olmuştur baktırdıgimda FSH lh dengesi iyiydi aslında sadece E2 düşüktü biraz. 1 yıl dolsun eğer doğal yolla hamile kalamazsan o zaman gerekli ilaç tedavisine başlarız dedi doktor. Yaşım 29 bekliyorum bakalım 1 yıl dolsun diye.. Biraz salmış durumdayım artık ya ilk baslardaki gibi çok düşünmüyorum
Hoşgeldin canım listeye ekliyim😺 e2 değerin kaçtı?

Kızlar ne durumdayız ? :KK49:
@minnikMucize 16.11.20204 AYGECİKME
@Mihribaalin 17.11.20201,5 YIL
@sedanur4004 17.11.20203 AYGECİKME
@KelebekkB 20.11.20206 AY
DieFrauu DieFrauu 20.11.202018 AY
@sbkt86 21.11.20202 AY
@Melegim96 22.11.20204 AY
@dleksk 22.11.202012 AY
@DusunceBulutu 23.11.20205 AY
@Eylulkz 24.11.202020 AY
@Ihlamuragaci37 24.11.20201 YIL
@Dilhansah 24.11.202015 AY
Zenna Zenna 24.11.202018 AY
@venushatun28 24.11.202011 AY
Dayanamayıp kan verdim hayırlısı olsun inşallah

iyiyim canım çok şükür regl beklemece, cumartesi dr a gidicem klomene başlıcaz heyecanlıyım :KK49:
Rabbim emeklerini bosa cikarmasin insallah canim, tez vakitte dolsun kucagin. . Hepimizin insallah💚
Bende gunumu bekliyorum 6 gun var 😕 hic belirtim hissim yok ama bakalim.nasipte ne varsa artik...

Reglime 2 gün var. Hiçbir belirtim yok sadece gece başlayan sağ kasıkta batma acısı var. Ben dayanamadım umutla beklemiyim diye az önce gittim kan verdim. Akşama öğrenirim sonucu internetten ama hiç umudum yok zaten. Gebelik testi yapmıştım zaten hayalet çizgi bile yoktu. Tamamen umudumu keseyim diye verdim kanı
merhaba umudu kesmiyoruz :)) hep iyi düşünüyoruz ki iyi olsun canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin bak bende bekliyorum benim de 3 gün gecikti ki bende adet düzensizliği var ama ben yinede bekliyorum 'Bizim olan bize gelecektir' bu sözü unutma ve stres yapma belki benim testim de negatif çıkacak ama sabırla bekliyorum sende öyle yap lütfen

Bilmiyorum ki canım çıkmazsa bayağı üzülücem merak ettiğim konu her kadın muhakkak yumurtlamadan 14 gün sonra adet olur mu, benim 16 gün oldu
Canım adet görmen gerekiyor iste 16 gün olmuş benim de 16 gün oldu çatlatma iğnemden sonra bugün ama adet günüm 24Ü gösteriyor. Şansın varken git kan ver senin adetin de farklı çünkü. Üzüledebiliyoruz evet ama korkularının üstüne git böyle stresli olmaktan iyidir

Kızlar bende bayağıdır takip ediyorum sizi öncelikle Rabbim hepimize hayırlısı ile nasip etsin evlat gerçekten çok zormuş kimimizin sağlık sorunu var olmuyor kimimizin sağlık sorunu yok olmuyor demek ki öncelikle nasip meselesi imiş ben bir şey sormak istiyorum geçenler de arkadaşım söylemişti Meryem ana otu diye bir şey duydunuz mu kullanan oldu mu kadında da erkekte de çok işe yarıyormuş

Kzlar az önce benden kremsi mi desem sıvı geldi akıntı günlük pede hasta oldum sandım gittim baktım akıntıymış çatlatma iğnemden sonra 16. Günüm bu belirti filan olur mu? Hasta olmadan önce böyle olan var mı? Normalde hasta olacak olsam önden biraz kahve akıntı gelirdi bazen sonra sökülürdü

X