Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bu ay olmazsa önümüzdeki ay yine femara mı uygulayacak canım dr un ?

Bende de hiç bir belirti yok ben de umudumu kesiyorum bu aydan

minseo canim gunaydin :) ben takip ediyorum bu grubu ama sanirim tarih paylasmamisim.. BAT 8 aralik normalde ama ovulasyonla yumurta takibimi yaptim ona gore 5 aralikta gelmesi gerekiyor. Sen yine de 8 aralik olarak ekler misin beni :)
degerlendirmeleri yaptik beklemedeyiz simdi insallah hepimiz guzel haberler aliriz..

günaydın tatlım, ne kadar süredir istiyorsun ekliyim listeye

bu ay olmazsa önümüzdeki ay yine femara mı uygulayacak canım dr un ?
İnan bilmiyorum. Ne sorduysam cevap vermedi. Çık bu odadan herşeyi at kafandan git çekirdek çitle dedi regl olduğum gün arayıp soracağım nasıl devam edeceğiz diye ama femaraya devam ederiz diye düşünüyorum çünkü işe yaradı bi problem olmamıştı.

femara ile ilk denemendi galiba kuzu di mi bir kaç ay daha devam edebilir benim dr 3 ay klomen+3 ay büyütücü iğne+3 ay aşılama+tüp bebek şeklinde tedavi çizdi ama ben aşılama 1 kere deneyip direk tüpe geçerim muhtelemen oraya kadar gelirse iş

Belirtin var mı ben regl olacağım perşembe regl öncesi kabuslar başladı dün bütün gece kabus gördüm
Hiçbir belirtim yok 2 gün hafif hafif kasıklarımda sızlama oldu bugün o da yok gebelik testi aldım 10 tanesi 20 TL’ye çarşamba elimde olur Perşembe yapacam zaten 11. Gün sonrada paşalar gibi adet olmayı beklerim

canım bendede şuan hiç işi yok ümidimde yok malesef bencede olmadı bu ay yarın sağlık ocağına gidicem hem troidime baktırcam hem de beta hgc baktırırım gitmişken
ah ulan ahhh felek

Doktora şu jelden alıcam ben sanırım bir de öyle deneyeceğim çatlatma iğnesinden sonra jeli kulanıp ilişki deneyeceğim

Ayseee1987 canım nasılsın, ne durumdasın, basladı mı belırtıler, kac gun kaldı test yapmana
Bu ay öyle bi belirtim olmadı canım
Dün akşam idrarıyla çatlama iğnesinin etkisi geçmiş mi diye bi test yapım ama hala iğnenin etkisi bayağı var. Çatlama iğnesinin 8. Günü bitmişti testi yaptığımda akşam idrar testiydi.
Bide ateşim normalde daha yüksek çıkar ama bu ay daha düşük çıkıyor. Sen ateş durumunu hatırlıyormusun canım?
Bide dün göğüslerim yanar gibi ağrıdı ama bugün ağrısı geçiyor gibi, devam etseydi belki bi umut diyecektim.
Testim bu

Son düzenleme:
Hadi seni yanıltır inşallah sürpriz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…