Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzum bende gelen giden yok hala sadece gaz ve sol kasıkta ara ara bıçak saplanır gibi oluyor okadar. 15inde yumurtlama gördüm 25 ini bekliyorum öyle test yapacağım

Bilmiyorum açıkçası belirti de aramak istiyorum ooo benim ne miğdem bulandı ne kramplar mı girmedi göğüslerim ağrıdı sonuç regl o yüzden birşey oldu zaman kandırma kendini diyorum
bu belirti işi çok acayip ya burda arkadaşların soru cevaplarına bakıyorum hamile kalanların herkesin farklı mesela kimi adete 5 gün kala yaşıyor kimi çatlamadan hemen sonra yaşıyor kimi hiç yaşamıyor bat geçince başlıyor belirtiler o yüzden en birinci belirti aslında regl gecikmesi

Ben sabah namazdan önce test yaptım negatif hasta olmayı bekliyorum olmadı galiba yine

Ben ates durumunu takıp etmedım ama çatlatma iğnesinin 12.günü testim bu sekıldeydı hatta daha silikti diyebilirim degerım 27 cıkmıstı, koyulasmaya takıp et bakalım, 10.günden sonra, umudunu kaybetme hemen daha erken gogus batması olması iyiye ısaret

hadi inşallah canım, sen ek tedavi almış mıydın hiç ?
Iki ay klomen kullandim. Simdide ek takviye yazdi bana da esime de. Onlari kullancaz. Ocak ayina da tup bebek merkezine randevum var o zaman a kadar olmazsa aşılama yapcaz artk

Yok canım bir öncekinde göğüs batması olmuştu, ovitrelle çatlama iğnesiydi,
Bu çatlama iğnesi başka,göğüs batması yaşamadım. Dün göğüs çevrem yandı ağrıdı ama bugün ağrısı geçiyor. Ve böyle olduğumda hep adet oldum umudum yok canım. 12. Günü testin duruyorsa bana gönderebilirmisin?
Bu ay bu çatlama iğnesini kullandım.

Ben sabah namazdan önce test yaptım negatif hasta olmayı bekliyorum olmadı galiba yine
Yaptığım testler hep sonradan çizgi veriyor, adet günüm çok geçti uzun zamandır böyle olmamıştı tamam düzensiz ama diğer kadınlara göre düzensiz kendime göre 35-38 arası günlerde olurdum hep en son mart ayında yaşadım bunu ona da korona çok etkiledi psikolojik, 43. Günüm şuan, yumurtlamadan sonra ki 16. Günüm geç döllenme olabilir mi sizce kan vermeye gerek var mı kafam çok karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…