Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ilk defa yasadim. Doktorima danistn mi hic neden oluyor acaba
Dr enfeksiyondan olabilir enfeksiyon yoksa da normal demişti bende de enfeksiyon çıkmayınca üstünde durmadım canım, kokulu yeşil, sarı akıntıları istemiyor Dr lar bir de ara kanama tarzı oluyorsa görünmekte fayda var

Adetime daha 5 gun varken dun kahverengi akintim oldu bugun de devam ediyor fazla degil camasirima bulasmiyor ama afedersin peceteye geliyor daha evvel hic yasamadm bunu merak ediyorm yaşayan var mi diye.
Ayy canım yerleşme filan diyorlarya ondan olabilir mi?? Değerlendirmen nasıldı bu ay

Ayy canım yerleşme filan diyorlarya ondan olabilir mi?? Değerlendirmen nasıldı bu ay
Ahh keske insallah diyelim. Ben doktora gittigimde catlamis olabilir sivi var dendi iki gun değerlendirdik işte. Bu ay klomen falan almadim normal değerlendirdik. Erken adet olabilirsin dedi dollenme olmazsa o yuzden endiseleniyorm

Hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin inşallah kan testinden sonra mutlaka haber ver bize de
Çok teşekkür ederimmm inşallah sabırsızlanıyorum öğrenir öğrenmez paylaşacağım sizinle. Dua bekliyorum inşallah sıkı sıkı tutunur bana bu sefer sağlıklı olur inşallah Bi de koyu bi çizgi görmedim aslında onda şüpheye düşürüyo beni ama sonuçta pembe görünen soluk bi çizgi vardı.İnşallah yanılmıyorumdur

Eklentiler

• 13CDCD92-E77F-4972-934C-1AB09E8E8843.jpeg
    180,3 KB · Görüntüleme: 44
Yaa süper cok sevindmmm haber ver mutlaka erken dollenme olduysa demekki
Ovulasyon testi kullandım 15.günde pik görmüştüm bakalım inşallah benimledir test beni yanıltmıyordur baya havaya girdim şimdide ve ptesi için sabırsızlanıyorum. Dualaşalım canım inşallah seninkinde yerlesme kanamasıdır

Merhaba canım benim hafif bel ağrısı ve ara ara kasık ağrım var.. çatlatma iğnesi sonrası 14. Günüm. Bekliyorum.. sende ??
Ay insallah tutmuştur ❤ bel agrim var benimde sık sık idrara çıkıyorm lakin surekli idrara ciktigum için bunu saymiyorm

İnşallah canm yarin testini tekrarla belki koyulasir kotu düşünme sakn pozitif pozitiftir

Bende 15. Günde pik gördüm ama daha erken değil mi test yapmak için

Benim de böyle canım 2 gün sonra bat günü kan vericem. inşallah ikimizinki de sıkı sıkı tutunur hayırlı olsun senin de gölge çizgiye inanmayanlar bile var şaşırtıcı

Benim de böyle canım 2 gün sonra bat günü kan vericem. inşallah ikimizinki de sıkı sıkı tutunur hayırlı olsun senin de gölge çizgiye inanmayanlar bile var şaşırtıcı
Güzel haberlerle gelin pazartesi

Ahh keske insallah diyelim. Ben doktora gittigimde catlamis olabilir sivi var dendi iki gun değerlendirdik işte. Bu ay klomen falan almadim normal değerlendirdik. Erken adet olabilirsin dedi dollenme olmazsa o yuzden endiseleniyorm
Hayırlısını dileyelim canım yapacak bişe yok benim de toplam 2 ilişkim oldu iğneden sonra üstüne ben idrar yolu enfeksiyon oldum üstüne eşim covid pozitif çıktı hiç baska değerlendirme olmadı yani. Sağlık olsun da herşey olur inşallah ya. Kanaman gelirse haber ver ama yine de merak ederim inş yerleşmedir inşallah

Merhaba
Ben de bunu okudum. Hatta bazı insanlarda önce bir pik oluyormus sonra lh azalıyormus sonra ikinci bir pik olduktan sonra yumurtlama oluyormus vs. Her insanın hormonları biraz kendine hasmış.
Ben temmuzda kürtaj oldum. Agustosta ilk adetimi gördükten sonra adetin 3.günü Folikollerimi saydılar. Ultrasonda gördüğüm kadarıyla hep 2-3 mm lik foliküllerdi. Bu ay adetin 4. Günü yine gittim folikül sayıldı. Bu sefer ilk sayımda olmayan kadar büyük (9 mm) bir folikül vardı ve doktor büyük ihtimalle bu 9 mm olan büyüyecek dedi. Hatta bana sen cocugum olmuyor diye üzülme çünkü agustos ve eylülde büyük ihtimalle kürtajdan yakın zaman sonra oldugu için yumurtlama bile olmamıstır dedi. Ben bu iki ayda da baya pik gördüm hatta eylülde 2 gün pik gördüm.
Ben haftaya yine pik göreceğim günlerde doktora gidicem. Bakalım piklerimde yumurta kaç mm miş görücem. İki aydır bazal metabolizma sıcaklığını ölçüyorum. Yumurtlama oldugu düşünülen günden itibaren vücüt sıcaklağım 0,5 derece kadar artıyor. Yumurtlamadan 10-11 gün sonra düşmeye başlıyor ve adet olacağım gün baya düşüyor. Yani bence 2 aydır ben yumurtlıyorum ama tabii fsh 9 a cıktıgı için kaliteli bir yumurta olmuyor. Eğer her gün aynı saatlerde kalkıyorsanız ve gece uykunuzu bölen küçük bir cocugunuz yok ise sıcaklık ölçme yönetimi ovülasyon takibini tavsiye ederim.

Canım ben de hala olmadim test de yapmadım regl.olacam gibi hissediyorum pko olduğu için günler biraz sarkıyor yorumları okuyorum bende de yani belirtiler var diyorum ama umutlanmak istemiyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…