Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hayırlısı olsun inşallah yazarm yarin haber veririm . Sen ne kadardir istiyorsun daha evvel gebelik elde ettin mi çocuk var mi baska
Ben hiç gebe kalamadım canım sıfır da sıfır.. 2 buçuk yıl olacak nerdeyse.. yarın güzel haberlerle uyanırız inş. Evde hiç test yok yoksa kesin yapmıştım bende ama hasta olacağımı düşünüyorum alıştığım için bu sonlara. Sen ne zamandır istiyosun peki

Olumsuz dusunmek yok. Bende 13 mu 14 ay oluyor hic gebelik elde edemedik. Gecen iki ay klomen kullandim olmadi. Ondan oncesinde rahim filmi cektm temiz cikti. Esimde sorun yok olmuyor ocak ayinda tup bebek merkezine randevum var o zaman bakikcak rahmime tahliller falan ne gerekiyorsa sorun varsa çıkar . Umudum yok ama insan bekliyor işte

@Eylulkz
@Ihlamuragaci37
Dilhansah
Zenna
@venushatun28
Merhaba kizlar batlarimiz ayni belirtiniz var mi ? Lekelenme yada agri baska bisey ?
@Eylulkz
@Ihlamuragaci37
Dilhansah
Zenna
@venushatun28
Merhaba kizlar batlarimiz ayni belirtiniz var mi ? Lekelenme yada agri baska bisey ?
Merhaba tatlım ben tahminen yazmıştım onu kesin değildi sanırsam en son 24 kasım da adet olmam lazım, bekliyorum bir çok belirtim var ana psikolojikte olabilirr

Merhaba tatlım ben tahminen yazmıştım onu kesin değildi sanırsam en son 24 kasım da adet olmam lazım, bekliyorum bir çok belirtim var ana psikolojikte olabilirr
Haklisin tabi. Ben lekelenme yasadjm iki gundur merak ettim ondan. Adetim gelecek mi gelmeyecek mi endiseli bir sekilde bekliyorm

Benim de böyle canım 2 gün sonra bat günü kan vericem. inşallah ikimizinki de sıkı sıkı tutunur hayırlı olsun senin de gölge çizgiye inanmayanlar bile var şaşırtıcı
İnşallahh tutunur canım hayırlı olsun inşallah çok daha silik çizgilere inanıp hayal kırıklığına uğradığım için bu sefer temkinliyim

Umut her zaman vardır canım bende yok sanıyorum ama çıkıyor biyerlerden:)) benimde ikinci kez femara kullanmam oluyor bu ay olmazsa bende hsg çekilmek istiyorum eşimde de bir sorun yok aynen.. bizim gibi ne kadar çok insan var bazen çok şaşırıyorum burda sebepsiz gerçekten anlamaya calsıyoeum az da insan değiliz yani günümüzün yediğimiz içtiğimiz gıdalarından mı acaba sorgulamadan edemiyor insan..

Evet havasindan suyundan tut gidasina kadar ictigimiz ilacina kadar hersey etki ediyor bu devirde maalesef. Sunu unutma adet gördüğümüz surece her daim bir umut vardir
Insallah gerek kalmaz hsg falan.

Evet havasindan suyundan tut gidasina kadar ictigimiz ilacina kadar hersey etki ediyor bu devirde maalesef. Sunu unutma adet gördüğümüz surece her daim bir umut vardir
Insallah gerek kalmaz hsg falan.
Kesinlikle katılıyorum canım benim ne güzel konuştun sağol burda pozitif bişeyler duymak bile iyi geliyor insana yanlız hissetmiyorsun.. inş güzel haberler veririz birbirimize. Yaş kaç senin canım tüp bebek için erken değil mi doktor mu yönlendirdi kendin mi istedin?

Merhaba, ya ben böyle bişeyi sanırım ilk kez duyuyorum oluyor muymuş böyle çok şaşırdım.. ama 3 yumurta şansınızı katlamış inşallah hayırlısıyla güzel haberler alırız

Burda dertler ortak olunca insan gönül rahatlığıyla sohbet edebiliyor. 25 yasindayim. Tup bebek icin değil orda gerekli testler yapilacak bakilacak durumuma bir engel bir sorun var ise asilama yada tup bebek yaptircaz beklemek istemiyorz. Esim cok istiyor.. sen kac yaşındasın?

Haklısın bak Yaşıtız senle :) eşim 31 yaşında ve çok istiyor. Sanırım Böyle devam ederse bizde aşılamaya geçeceğiz ama doktorum çok erken olduğunu söyledi Femera ile olacağına inanıyor ve deniyoruz bakalım

Doktor a biraksan 3 bes yıl halen erken der bakma sen ona olmazsa geciktirmeyin. Benimde esim 34 yaşında bu ay dogum gunu oyle istiyorm ki ona bu hediyeyi verebilmek.... gecen sene olmamisti belki rabbim nasip eder kim bilir. Ah ah

Doktor a biraksan 3 bes yıl halen erken der bakma sen ona olmazsa geciktirmeyin. Benimde esim 34 yaşında bu ay dogum gunu oyle istiyorm ki ona bu hediyeyi verebilmek.... gecen sene olmamisti belki rabbim nasip eder kim bilir. Ah ah
Ay canım inşallah nasip olurda süpriz yaparsın benim de öyle çok hayalim olmuştu öyle olunca da daha da hevesleniyosun ister istemez. Dua edelim hayırlıysa olsun bu ay inş. Sabah test yap da kendini hazırla bari iyi yada kötü rahatlarsın.. bende galiba kışın bi yoluna bakıcam femara ağır bi ilaç 3 den fazla kullanmam belki 3. Ye bile kullanmam bilmiyorum kafam karışık açıkçası benim de

Size birşey danışabilir miyim? Ben bu ay klomenle başladım beş gün sonra kontrole gittim yumurtaların çok gelişmemiş ve rahmin ince denildi. Gonal f ye başladım iki gün aldım yumurta biri büyüdü ama hala rahmim inceymiş. Kadın eşime bu ay bebeği unut demiş? Anne olabilir miyim peki rahim inceyse düşünmekten uyuyamıyorum

Kizlar benim esimin spermogram yapicakti sali gunu. Uc dort gundur alerji gibi bisey cikti, karninda sirtinda. Bunun spermograma kötu etkisi olurmu sizce?
Doktorumu anca pazartesi arayabilirim sormak icin

Ben iki ay klomen kullandim tek doz gunde bir adet. Ona ragmen yumjrtam 27 mm e geldi fazlaca büyüttü bu yuzden acaba ici mi bostu yumurtaların diye dusunmeden edemiyorm. Fazla kullanmak da iyi değil ama elden ne gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…