Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
@venushatun28 @Masalmina bat arkadaşlarım siz napıyorsunuz nasıl gidiyor
BEN iyi değil bat arkadaşım, bugün çift çizhi gördüm ovülasyonda akıntı da geldi karnım da ağrıyor sağ taraf , ama eşim bırak çocuk yapmayı yanıma bile uğramıyor, istiyorum diyor ama yok, hadi sevgiyle aşkla yapalım diyorum ına da yok ovülasyon gününde olsun bari yapalım yok, benim kocam beni sevmiyor bence benden çocuğu olsun istemiyor , insan karısını arzular, habire yorgunum diyor seksi olmaya çalışsam konik olmuşsun deyip gülüyor, ne yapıcam bilmiyorum olmuyor vazgeçeyim en iyisi aylar sonra ilk kez ovülasyon gördüm

Haydaaa neden böyle yapıyor ya fizyolojik olarak bi sıkıntısı var mı kuzum

Öyle düşünme dur hemen, ne zamandır davranışlarında değişiklik hissediyorsun, işinde yasadıgı Bı olumsuzluk vardır belkı senın bılmedıgın

Polikstk over var bende adet söktürücü kullanmadığım takdirde olmuyorm onuda gebelik olmadığından emin olduğun zaman alıp içip oluyorm bu yüzden de zaten farkli tarihlerde oluyorum ama yumurtlama görüyorum yumurtam catliyorda nasıl katılıcam peki size

Doktora gideceksin cnm mutlaka, takıp ile hemen hamıle kalacağına ınanıyorum, yumurtlama goruyosun bak ne guzel

Canım farklı bir durum olabilir. Fiziksel veya psikolojik bir sorun olabilir. Bu duygularını onla paylaşmayı denesen mi? Bence açık iletişim en önemlisi diye düşünüyorum. Belki henüz çocuk için hazır değildir, ya da bazen cinsel işlev bozuklukları olabiliyor bu durumda isteksizlik veya performans kaygısı olabiliyor. Bu durumun seni üzdüğünü ve anlamaya çalıştığını söylesen nasıl olur sence? Eşini de seni de tanımıyorum aranızdaki iletişimi bilmiyorum ama bence açık konuşmak duyguları paylaşmak çok önemli.

Biraz var evet galiba onun yüzünden uzaklaşıyor benden, ya ama bide inatlaşıyor sanıyor ki canı ne zaman isterse yaparsak oluyor çocuk ama öyle değil işte ben bile bir sürü şeyi yeni öğrendim, çok mutsuzum ne yapsam bilmiyorum ben o mutlu olsun diye her şeyi yapıyorum, ama o benim anne olma hakkımı elimden alıyor, hem sıkıntı onda hem çabalamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…