Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
selam, hayırlısı olsun senin için canım ben 3 hafta önce baska dr a daha gittiğim o da bana engel olmaz dedi. Adetimi bekliyorum, rahim filmi cektireceğim, sonrada klomene başlayacagım. Eğer bunlarla olmazsa o zaman ameliyat dedi bana da.

eczhnm mesajımı görmedin sorumu bunu alıntılayarak sorayım dedim 8. Gün kan testi pozitif çıktığında, idrar testinde pembelik varmıydı canım yoksa gölge gibimiydi?

eczhnm mesajımı görmedin sorumu bunu alıntılayarak sorayım dedim 8. Gün kan testi pozitif çıktığında, idrar testinde pembelik varmıydı canım yoksa gölge gibimiydi?
Yaa kuzum benim Allah razı olsun Rabbim en kısa zamansa kucağını doldursun, kalbin öyle güzel ki Dediğin gibi bu bebek kendi gelmek istedi her şeyi kendisi ayarladı
Kuzum vardı pembelik bence atayım fotoları

Eklentiler

• 67C0811E-B6F5-4E93-BBF0-DC826B491533.jpeg
    93,9 KB · Görüntüleme: 91
  • 8EB6166E-86B6-40A5-856F-F67807629200.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 81
Yaa kuzum benim Allah razı olsun Rabbim en kısa zamansa kucağını doldursun, kalbin öyle güzel ki Dediğin gibi bu bebek kendi gelmek istedi her şeyi kendisi ayarladı
Kuzum vardı pembelik bence atayım fotoları
5. Günlük testte bile çıkmış,8 gününde net pembe çıkmış sanırım embriyo tek koyulmuştu senin yoksa ikizmi diye düşünebilirdik

Yaa ben seni yerim teşekkür ederim canım benim Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin adetin de gecikmiş inşallah güzel haber alırsın
Hayırlısı olsun canım benim İnşallah bebeğin sana tutunur kucağına hayırla alır kokusunu içine çekersin

5. Günlük testte bile çıkmış,8 gününde net pembe çıkmış sanırım embriyo tek koyulmuştu senin yoksa ikizmi diye düşünebilirdik
Kuzum benim de aklıma geldi, bölünmüş olabilir mi diye düşündüm ama bilmiyorum sanırım test de çok hassas. Bir arkadaşın 5.13 değerini çıkardı

Kızlar 6 kasımda çatlatma iğnesi vuruldum dünden beri kasıklarımda ağrılar var adet ağrısı gibi normal mi bu yoksa erken mi ? İğneden 2 gün sonra da progestan fitil başladım doktorumun tavsiyesiyle böyle kullanan var mı

Kuzum benim de aklıma geldi, bölünmüş olabilir mi diye düşündüm ama bilmiyorum sanırım test de çok hassas. Bir arkadaşın 5.13 değerini çıkardı
Evet kuzu miratech in bu testi çok iyi çok düşük değerleri bile çıkarıyor

3 yıl önce apandisit ameliyatı olmuştum, ona bağladı doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…