Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Hiç korkma dua et dilerim Rabbim ruhunu üflemiş olur da sana merhaba der ama eğer olmazsa da unutma ki o sana şefaatçi olacak
İnşallahh canım benım insallah 🙏🏻 elımden gelenı yaptım bekleyebılecrgım kadar beklettim doktoru, nasip deilmiş dedim kabullendim ama hala ıcımde bi umut var, yarın olsun hayrolsunn ınsallah, desteklerınızıden oturu cok tesekkur ederim, Allahım sıze de tez zamanda saglıklı gebelıkler nasıp etsın ınsallah

İnşallahh canım benım insallah 🙏🏻 elımden gelenı yaptım bekleyebılecrgım kadar beklettim doktoru, nasip deilmiş dedim kabullendim ama hala ıcımde bi umut var, yarın olsun hayrolsunn ınsallah, desteklerınızıden oturu cok tesekkur ederim, Allahım sıze de tez zamanda saglıklı gebelıkler nasıp etsın ınsallah
Her zaman buradayız ne zaman istersen yaz kuzum yarın Yasin okuycam senin için dilerim ağrın sızın olmaz

Ah kuzum benim.. Dualarımdasın inan bana. Aynısını ablamda yaşadı onun çocuğu canlıydı hemde enfeksiyon kaptı ve doktor senin için sakıncalı dedi ve ilaçla düşük yaptırdı 12haftalıkken. Korkma sakın ilaç tercih et. Hiç doğumun olmadığı için kürtaj sakıncalı gerçekten. Kalbim dualarım seninle arkadaşım...  Sohrab Sohrab

Kuzu batar derler bizde soğuk alınca olur öyle bişey bence senin bıçak saplanıyor gibi mi oluyor bi ağrı kesici alsana geçerse öyle bişidir apandisit hareketsizken de ağrıyormuş
Yok hareketsizken cok agrim olmadi ama Bayadır gecmis ağrının cok hafif bisey kalmış cnm muhtemelen sag taraftan yumurtladim gibi geliyor bana çünkü 2 kere daha gittim ben acile gece yarıları apandisit diye daha önce de olmuştu ama bu seferki baya şiddetliydi benim sag tup tıkalı zaten nadiren yumurtluyorum ordan yumurtlarken de o taraf sıkıntılı olduğu için bu kadar agri yapiyo olabilir lavaboya gittim az once baya akinti gelmis sünen muhtemelen yumurtlamaydi
Test yaptır istersen. Geçen hafta arkadaşım covid oldu. Aşırı bel ağrısı yapmış babaannesi de pozitifti onunda başı çok ağrıyordu. Yani değişik bölgelerde ağrı yapabiliyor. Körolasıca 🙄
Cnm covid olabilirim zaten esim suan pozitif evde karantinada kizimda da grip şeklinde geciyo muhtemelen ona da bulaştı cocuk oldugu icin hu sekilde atlatiyo eşimin odası ayrı ondan uzak duruyorum ama kizimla maalesef dipdibeyiz anlamiyor cocuk küçük daha uzak durmayı bilemiyor bulasirsa ondan bulaşır ki esimden de bulasmis olabilir tabi öğrenene kadar ayni yatakta yatiyoduk
Kuzum ben bu ağrıyla safra kesesi taşı olduğunu öğrendim ve ameliyat oldum. Ama tabi bahsettiğin yerin üstüydü sırta vuran nefes kesen bir ağrı
Yok cnm benim baya asagidaydi ağrı sırtıma falan vurmadı sag bacağıma vurdu agrisi muhtemelen yumurtlamaydi gelen akintidan suphelendim

X