Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cnm bana aslında testin sonucu belli olmadan ilac vermeleri garip geldi yani negatif çıksa da yine mi kullanacak adam ilacı.suan eşimin durumu iyi çok hafif öksürük var iki gün önce boğazım hafif ağrıyor diyodu simdi o da yok sad başka da biseyi yok usutmus de olabilir çünkü gecen gün 1 saat soğuk hava deposunu temizletmisler is yerinde ondan sonra basladi öksürüğüm bogaz agrim diyor ona göre negatif cikacak sonucu. Bakalim bekliyoruz ama pozitif çıksa da verdikleri ilacı kullandirmayi düşünmüyorum kötü değil çünkü çok sukur bosuna ağır ilacı kullanmasın diyorum çünkü olumsuz bazi olaylar da duydum bu ilacla ilgili kalp durmasına yol açıyor diye ondan korkuyorum açıkçası

İlaçla ilgili bizim de şüphemiz vardı hatta eşim doktorla da konuştu. Sadece o verdikleri ilaç kullanılıyormuş bu virüs için. Mutlaka kullan dedi doktor. İyi geldi eşime. Ama sonucu negatif çıkarsa kullanmasın bence de boşu boşuna

Benimde bat pazartesi ama pazardan beri bel ağrısı göğüs ağrısı hissediyorum. Sanırım belirtiler başladı, bu ay da olmadı heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…