Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aşılamaya başlamıştık ama yumurta sayısı fazla olunca tüpe döndüm kuzum 😍 çok sağol canım benim 😍😘
Hadi inşallah güzel haberler alırsınız 🙏🏻 aşılama için 20% ihtimal veriyorlar genelde, tüp bebek tedavisinin başarısı daha yüksek. Daha iyi olmuş böyle bi yol izlemeniz 💓 dualarımız seninle canım

Eklentiler

• IMG-20201109-WA0043.jpeg
    IMG-20201109-WA0043.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 73
Merhaba ben 28 ekim de 2 tane çatlatma iğnesi vuruldum.. Doktorum Kasım 12 de kanda gebelık testi yap dedi ama ben dayanamadım 13 gun sonra erken gebelik testi yaptım ince cızgı cıktı varla yok arası bugun yine yaptım boyle cıktı yanı ilk yaptıgıma gore daha net gebelık olabılır mı? Boyle olan varmı?
İnsallah hamile gorunuyorsun 👏 tebrik ederim

minseo minseo canım iyi akşamlar beni şimdilik silebilir misin listeden. 8 gündür karantinadayız. Eşimin testi pozitif çıkmıştı. Dün test yapıldı bana da ama daha çıkmadı sonuç. Büyük ihtimalle pozitif çıkar düşünüyorum benim de testim. Dünden beri hastayım. Bugün akşam üzeri farkettim ki hiç koku almıyorum. Tat almam da azalmaya başladı sanki 😔 1 ay ertelenecek büyük ihtimalle gebelik hayalleri 😢

minseo minseo canım iyi akşamlar beni şimdilik silebilir misin listeden. 8 gündür karantinadayız. Eşimin testi pozitif çıkmıştı. Dün test yapıldı bana da ama daha çıkmadı sonuç. Büyük ihtimalle pozitif çıkar düşünüyorum benim de testim. Dünden beri hastayım. Bugün akşam üzeri farkettim ki hiç koku almıyorum. Tat almam da azalmaya başladı sanki 😔 1 ay ertelenecek büyük ihtimalle gebelik hayalleri 😢
Canım geçmiş olsun çok moralini yüksek tut grip gibi düşün güzel güzel beslenin 1 haftaya geçecek inşallah 🙏

Maalesef canm 🥺 kalp atımı yok, ilerlemiyor dedı, cumartesı dusuk yaptırcak 😔😔😔dualarınızı eksik etmeyin nolur
Şu an ne yazacağımı bilmiyorum 😔 Allahım yardımcın olsun, bu durumda üzülme demek hiç olacak gibi değil, üzüntünü en kolay şekilde atlatmanı diliyorum. Yine olacak ve bu sefer sağlıklı bir şekilde ilerleyecek buna inan🤲🙏

Şu an ne yazacağımı bilmiyorum 😔 Allahım yardımcın olsun, bu durumda üzülme demek hiç olacak gibi değil, üzüntünü en kolay şekilde atlatmanı diliyorum. Yine olacak ve bu sefer sağlıklı bir şekilde ilerleyecek buna inan🤲🙏
İnşallahh canım, Allahım herkese saglıklı hamılelık ler nasip etsın 🙏🏻

Gecmis olsun cnm çabucak anlatırsınız inşallah benim de eşim bugun covid testine gitti daha cikmadi sonucu ama eline ilaci verip yollamışlar eşine de mi öyle yaptılar sonuc pozitif cikmadan nasil ilac veriyorlar anlamıyorum kullanıp kullanmamak konusunda da kararsızız zaten siz ne yaptiniz

Gecmis olsun cnm çabucak anlatırsınız inşallah benim de eşim bugun covid testine gitti daha cikmadi sonucu ama eline ilaci verip yollamışlar eşine de mi öyle yaptılar sonuc pozitif cikmadan nasil ilac veriyorlar anlamıyorum kullanıp kullanmamak konusunda da kararsızız zaten siz ne yaptiniz
Sağol canım. Eşimin psr testi çıkmadan önce kan ve idrar tahlili yapıldı. Akciğer filmi çekildi. Doktor şüpheli gördü filmi. Yarına kadar beklemeyelim diyorsanız tomografi çekelim onda yüzde 90 belli olur dedi. Eşim çok kötüydü ayakta zor duruyordu zaten. Yarına kadar bekleyemem tomografi çekilsin tedaviye başlayalım dedi. Tomografide belli oldu pozitif olduğu. Nitekim ertesi gün de psr testinin sonucu pozitif çıktı. Pazartesi akşam ilaca başladı cumartesi sabah bitti. İlaca başladıktan sonra daha hızlı iyileşti. Şimdi çok iyi çok şükür. İlaç konusunda aslında şüphemiz vardı bizim de ama eşime çok iyi geldi

X