Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bat 22 Kasım hiç umudum yok gerçi

Merhaba kızlar çatlatma iğnemin 12.günü Buda testim sizce hala iğnemi

Eklentiler

• E0135D8A-17B0-404C-B481-E1A0203967BF.jpeg
    136,9 KB · Görüntüleme: 71
  • CFCB7481-DF35-4E80-AA00-775721898F23.jpeg
    200,6 KB · Görüntüleme: 67
Kizlar eşimin covid testi maalesef pozitif cikti kizim da hasta burun akıntısı cok onda da cok sukur ateşleri falan yok sabah filyasyon ekibi geldi bana da ilac verdiler kullanacaksin diye ama test yapmadılar test yapmadan verdiler yani bilemedim ben de içsem mi içmesem mi pozitif miyim bilemiyorum öyle herhangi bi belirti yok suanda

Geçmiş olsun canım bence belirtin yoksa ilaç kullanma o ilaçlar için pek iyi şeyler okumadım ben ilaçsız atlatan çok var belirti başlarsa kullanırsın

Kızlar birşey soracağım ayın 2sinde pik gördüm 3unde çatlamaya başladı sanırım ama akıntım hiç yoktu. Akıntım 7si 8i gibi başladı acaba 7 si veya 8 inde mi çatladı

Kızlar birşey soracağım ayın 2sinde pik gördüm 3unde çatlamaya başladı sanırım ama akıntım hiç yoktu. Akıntım 7si 8i gibi başladı acaba 7 si veya 8 inde mi çatladı
Vallahi emin değilim ama benim pikten 1 2 gün önce akıntım başlıyor mesela dün pikti benim kasığım ve belim çok ağrıdı sümen yumurta akı akıntım vardı bugün çatlama ağrı sızı hiç bişi yok sadece bi kere yumurta akı akıntı geldi o kadar yani bence sen akıntını da takip et akıntı olduğunda değerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…