Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Doktora gittiğin gün yaptığın ovulasyon testleri mi bunlar canım? Yumurtaların o kadar büyümesine rağmen piki göstermemiş mi Bi de hangi marka ovulasyon kullanıyorsun?
Evet bugün yapmadım sadece. Ama arada bi anda mucizevi bir fark olamaz heralde. Laboquick kullanıyorum. Geçen ay da pik görmeme rağmen 8 mm di yumurtam.

geçmiş olsun minseo cim Allah beterinden korusun. Artçı depremlerdir bunlar.
Çok geçmiş olsun kuzuu yine mi ???
Sağolun kızlar artçı depremler ama biraz şiddetli olunca insan korkuyor
Kuzu bence bu testler bozuk ya da hassas olmadığı için çıkarmıyor başka testle de denemelisin bence ben kaset testlere bu yüzden güvenmiyorum malesef lh ı geç yakalıyor

Haklısın belki de öyle ama ben toplu almıştım internetten o yüzden başka bişey daha almadım. En azından laboquick için konuşabilirim onaylandı tastiklendi

Kuzum geçmiş olsun deprem olmuş yine

Haklısın belki de öyle ama ben toplu almıştım internetten o yüzden başka bişey daha almadım. En azından laboquick için konuşabilirim onaylandı tastiklendi
Bence senin bu testlerde bi sıkıntı var kuzum keşke başka bi test olsaydı deneseydin
Kızlar prolaktin değerim 22 çıkmış kötü mü bu bilen var mı aranızda
Hayır canım korkma normal benim 38 çıktığında bile Dr normal demişti

Bunu bende izlemiştim canım ama benim doktorumda kalcanın altına yastık koy yarım saat yat öyle diyor, her doktorun düşüncesi ayrı
Merhaba ben 28 ekim de 2 tane çatlatma iğnesi vuruldum.. Doktorum Kasım 12 de kanda gebelık testi yap dedi ama ben dayanamadım 13 gun sonra erken gebelik testi yaptım ince cızgı cıktı varla yok arası bugun yine yaptım boyle cıktı yanı ilk yaptıgıma gore daha net gebelık olabılır mı? Boyle olan varmı?

Eklentiler

• IMG-20201111-WA0005.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 49
Hayırlı olsun kuzum hamilesin

Teste göre var duruyor canım ama catlatma iğnesinin etkiside bazen daha uzun sürebiliyor. Kan ver direk belli olur

Nasıl yiyorsun canım ben günde 1 çay kaşığı ovülasyon da yapmıyorum bu ay düzenli ilişki ile devam artık hayırlısı
Ben bazen folik asiti içmeyi unutuyorum aç karnına kahvaltı sonrası içiyorum acaba sorun olur mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…