Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ben de bu
duyguyu bu ara çok yaşıyorum. hayırlısı diyorum arrtık be diyelim sağlık olsun....
Demi canım bi de uca kadar gelip kaybetmek.. sanki son şansım da kayıp gitti gibi ellerimden oyle hissediyorum.. etrafta herkes üçüncüyü doğurdu ben hala bekliyorum.. bi süre sonra laf çıkacak olmuyor diye biliyorum

O laf çıkaranlar hep var zaten boşver sen onları Rabbim olmazları oldurandır dua et bol bol bir dermanı vardır elbet

Çok sağol canım benim inşallah Allah çok isteyen emek veren herkese nasip etsin

% 45 canım ama ne kadar sperm olsa da dna hasari varsa düşük olur sağlıklı olmaz, bas anomalisi çoksa da döllenme olmaz diye okudum hep
Ileri hiziniz cok iyi bizim yuzde 20 ve hareketsiz yuzde 70 morfoloji icinde ilaclar var al onlari beklemedende basla bence instagramda 2 3 doktor var hepsinin gorusunu al bence kadin dogumcuda dogru yonlendrir

Bu mesajini yeni gordum hayirlisi olsun hakkinda tek doktara bagli kalma istersen bi kac kisiden daha fikir al sonra napacagina karar ver insallah sonu guzel olur

Geçen ay ovülasyon testinin beni yanılttığını anlatmıştım hatırlarsanız. Piki gördüğüm gün doktora gittiğimi, aslında 8 mm 1 tane yumurtam olduğunu söylemiştim. Bu ay femaraya başlatmıştı doktor. Bugün de kontrolüm vardı ve çok şükür 3 tane yumurtam gelişmiş 20-25 mm arasında. Eklediğim ovülasyon testlerine bakarsanız yine beni yanılttığını görürsünüz. O kadar umutsuz gittim ki doktora.. Mutlaka doktor kontrolünde olun kızlar. Motivasyonunuzu düşürmek istemem ama kendimi anlatmakta sorumlu hissediyorum. Sonuçta hepimiz aynı sebeple burdayız

Eklentiler

• IMG_20201111_111709.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 40
Doktora gittiğin gün yaptığın ovulasyon testleri mi bunlar canım? Yumurtaların o kadar büyümesine rağmen piki göstermemiş mi Bi de hangi marka ovulasyon kullanıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…