Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar sizler ne kadar süredir istiyorsunuz bebek ?
Benim 11 ay oldu ama henüz olmadı hormon testi yaptırdım daha yeni her şey normal çıktı eşim sperm testi verecek şimdi
Önerilere açığım, birbirimizin bilgilerinden faydalanalım.

Bunu bende izlemiştim canım ama benim doktorumda kalcanın altına yastık koy yarım saat yat öyle diyor, her doktorun düşüncesi ayrı
Ne bileyim kuzum ben de 10 dk yatıp kalktım sonra yine de yattım yani Aslında artık tedavisiz olacağına inanmıyorum da
insanın içi rahat etmiyor yatmayınca
Aynen kuzum ben de yattım yine yani.. ama çok kişiden duydum hemen gidip banyo yaptım ama hamile kaldım diye.

minseo canım bir önerim olacak sana zor olmazsa, ne kadar süredir istediğimiz de yazsa listede nasıl olur sürekli sormak zorunda kalmayız birbirimize

2.5 seneee

Benim 1 kimyasal var mart ayı o zamandan beri deniyoruz canım bu ay 7. Ay olacak

Muhtemelen rekor benim 4 yıldır bekliyorumNegatif 1 tüp bebek ardından kendiliğinden gelişen 2 gebelik ve herikisinide kaybettim maalesef.. Pıhtılaşma sorunu kaybedisime tek sebep. Ama moral bozmak yok heray yeni umut

İnşallah canım hormonları normal çıktı mı eşinin sperm vermesi iyi olmuş canım
evet çok şükür hormonlar normal çıktı ve rahatladım biraz diğer türlü bilinmezlik kötü
eşim de işte test vermek için yer bakıyor inşallah o da normal çıkarsa zamana bırakır daha rahat oluruz en azından

Canım benim artık tedavisiz olacağına ümidim yok da sizlere arkadaşlık yapmak için topikteyim
Umut her zaman olmalı
Ama tabi ki burada yoldaşlık da çok iyi oluyor, kimseye anlatılmayanlar burada konuşuluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…