Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canim hayirli olsun yeni topik, hepimize iyi gelsin insallah. Benim reglim bgn bitti, bat tahminimce 9-10 Ekim olur, eklenmek icin siradayim

Kafam gitti kz Sen ne yaptın canım ? Ctesi Gidecektinya
gittim kuzum doktor insülin direncine kafayı takmış onu düşür dedi sadece ilaçta vermedi ins direnci düşürmeden herhangi bi tedavi uygulayamam dedi ben zaten düşürmeye çalışıyorum ama ilaçsız zor oluyor 2 hafta sonra dahiliyeye gideceğim ilaç versin. ama dün çok güzel yumurtlama gördüm testte macun yiyorum demiştim ya şimdi de aşırı bir akıntı başladı su gibi geliyor test yaptım silik çıktı çatlamış

Hmm anladm kuzum hadi hayırlısı olsun insülin direnci için şuan bişe yapmayacaksın o zaman madem o kadar verimli oldu bu ay ilaç kullanmasan ne olur ki anlamadım o direnc olayını da

Merhaba benide eklermisinşz 2 Ekim bat aşılama oldum 14 de hayırlısı herkes için inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Hmm anladm kuzum hadi hayırlısı olsun insülin direnci için şuan bişe yapmayacaksın o zaman madem o kadar verimli oldu bu ay ilaç kullanmasan ne olur ki anlamadım o direnc olayını da
Kuzu işte beslenmene dikkat et egzersiz yap düşer diyor ben zaten dikkat ediyorum 1 aydır 4 ten 3 e düştü insülin direnci yumurtlamayı bozuyormuş bi de adama dedim ben de pco olabilir mi dedim muayne etmeden var zaten dedi ama bende ne regl düzensizliği var ne tükenme hormonlar da normal biraz bana gözümü korkutmaya çalışıyo gibi geldi açıkçası sonuçta ultrason yapmadan böyle bişeyin tanısını koymak imkansız

Pat diye de oyle nasıl demiş anlamsız yanii. Sen kendine dikkat et kuzum ne gelirse Allahtan olacaksa zaten olacak değerlendirmeni yap güzelce cok da ayrıntılara takılma bence inan böylelerin hemen oluyo

Pat diye de oyle nasıl demiş anlamsız yanii. Sen kendine dikkat et kuzum ne gelirse Allahtan olacaksa zaten olacak değerlendirmeni yap güzelce cok da ayrıntılara takılma bence inan böylelerin hemen oluyo
ya inan artık takmıyorum burda öyle hikayeler okudum ki bir sürü sağlık problemi olup hamile kalan imkansız diye bir şey yok onu anladım o yüzden ben yapmam gerekeni yapıp gerisini allaha bırakıyorum inşallah

yarın eşim nöbetçi kuzu yarın çok mu önemli oluyor sabah için eşimi ikna edebilirsem uykusundan feragat etmeye sabah değerlendiririm
Kiz sen oncesini de hep degerlendirmissin sperm kalmayacak giden gitmiştir zaten ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…