Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cnm snn tsh kactaylen ilac kullandin ve hangi dozlarda hangi ilac ve ne kadar surede ne kadar dustu birde impryl hakkinda fikrin varmi eşimin hareketsiz cok yuksek cikti 2. Testte yuzde 73 hareketsiz malesef onun icin Q10 selenyum cinko proxed plus aldim bende Q10 selenyum kullaniyorum faydasi olurmu polikistigim bu arada fshda cok yuksek degil ama yuksek maleser sen cok ilgilisin bu konularda arastiriyosun diye sormak istedim birde bitki caylari oneriomusun

Canım benim Tsh ım çok yüksek değildi 2,33 idi ama antikorlar yüksekti Dr o yüzden ilaca başlattı beni bir de ins direncini tetikliyor olabilir dedi dediği gibi de ilacı kullanınca direncim de düştü. İmpryl i duydum erkeklere de veriyorlar tüp tedavisinde de kullanıyorlarmış içsin bence Q10 ve selenyum kalitesine fayda edebilir kadınlara veriyorlar ben hiç kullanmadım henüz. Şuan bal+polen+propolis aldım onu yiyorum, bitki çayı olarakta hiç tüketmedim canım ben bitkisel macun olarak yedim yumurtanın büyümesine katkı sağlamıştı

Benim tsh oynuyo surekli 1.69du sonra 2.8di 1.78e dustu tekrar 2.23e cikmis insulin direnci yok ilac kullansammi bilemiyorum insallah bu ay kalirsin artik ama eşinde test versin bnm esimdede sorun cikti mesela

Benim tsh oynuyo surekli 1.69du sonra 2.8di 1.78e dustu tekrar 2.23e cikmis insulin direnci yok ilac kullansammi bilemiyorum insallah bu ay kalirsin artik ama eşinde test versin bnm esimdede sorun cikti mesela
Tiroid ilacını kafana göre kullanma doktor antikorlara bakıp dozunu ayarlıyor, eşim 3 ay önce verdi test tüm sonuçları iyi çıktı canım onda bi sıkıntı yok

Tiroid ilacını kafana göre kullanma doktor antikorlara bakıp dozunu ayarlıyor, eşim 3 ay önce verdi test tüm sonuçları iyi çıktı canım onda bi sıkıntı yok
Insallah yakin zamanda sonuc alirsin cnm iki tafaftada sorun cikmasi daha zor neyi nasil yapacagini şaşiriyo insan bal tarcin corekotuda yumurtlatiyo dene istersen

Yok canım normal adet öncesi belirtiler var sadece göğüs hassasiyeti bel ağrısı kasıklarda ara ara ağrı ilk hamilelikte de pek belirtim olmamıştı
Aynen bendede öyle kuzu ama olacam galiba ben hiç bilmiyorum gerçi kimyasalımda da hiç bir belirti yaşamamıştım göğüs hassasiyetim bile olmamıştı bakalım sabır bugünü saymazsak 2 günümüz kalıyor

Üzülme canım insallah gelen bebek kısmetindir ve sımsıkı tutunur sana bak son kontrol diye gittiğin gün Rabbim yüzünü ne güzel güldürmüş çok güçlüsün bunu unutma sakın ve kendine çok dikkat et ki bebiş üzüldüğünü sakın hissetmesin

Çok tesekkür ederimgerçekten umudun bittiği yerde yeniden çiçek açtım resmen.. Allahım nelere kadirsin

Evde test yapmış mıydınız
Ben geçen ayda menegon ve ovitrelle tedavisi görmüştüm geçen ay bütün belirtileri neredeyse yaşadım test yapmıştım negatif sonucu aldım. Bu ayda aynı tedaviyi gördüm ama bu sefer daha hafif belirtiler yaşadım şu anda gögüs hassasiyetimden başka birşey yok oda çok az o yüzden test yapmıyorum artık negatif görmekten yoruldum anlayacagın :)

Anladım aslında akışına bırakınca hayal kırıklığı da olmuyor ama işte meraktan çatladığımız için bunlar geliyor başımıza ben de kendimce karar almıştım test yapmayacağım diye benim adet hiç gecikmez gecikirse kan testi veririm demiştim ama dayanamadım. Bakalım kısmet test umarım yanıltmıyordur beni de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…