Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ay inanmıyorum canım şükür hayırlı olmuş sonu moral çok önemli Allah korusun anomali bile olsa ilk aşılama da tuttu öyle düşün büyük bi sorun yok sizde maşallah

Ayy dilerim ki kalbine göre olur herşey eminim çok zordur senin için kalp atışlarını da duyarsın inşallah bi an evvel allah onu sana bağışlasın tatlım
Ç ok tesekkür ederimcok zor bir surec, cıft cızgı görmekle bıtmıyormus maalesef, 2 bucuk yıl o cızgıyı goremedım dıye aglamıstım, şimdi kalbı duyulacak mı saglıklı olacak mı dıye endıselıyım, saglıklı gebelık olmadıktan sonra hıc bısey ın onemlı yokmus

Canım çok sevindim inşallah güzel ilerler peki anomali gibi bi durum olup olmadığı nasıl belli olacak?

Kesinlikle öyle buda bizim sınavımız diyelim allahtan gelene diyecek bir söz yok canım çok şükür yine seninle bebeğin ama bu süreçte üzülüp ağlama ağır iş yapma ki sana güzelce tutunsun meleğin

Cok agladım hem de son 1 hafta, hayatımın en kötü bir haftasıydı.. İnsallah bundan sonrası güzel geçer cok tesekkür ederim

Anladım Hadi inşallah doğru bir sonuçtur kan sonucunuda verirsin bizlere 3 gün daha sabır benimle berabersin :) herhangi bir belirtin var mı peki
Yok canım normal adet öncesi belirtiler var sadece göğüs hassasiyeti bel ağrısı kasıklarda ara ara ağrı ilk hamilelikte de pek belirtim olmamıştı

Anladım Hadi inşallah doğru bir sonuçtur kan sonucunuda verirsin bizlere 3 gün daha sabır benimle berabersin :) herhangi bir belirtin var mı peki
Yok canım normal adet öncesi belirtiler var sadece göğüs hassasiyeti bel ağrısı kasıklarda ara ara ağrı ilk hamilelikte de pek belirtim olmamıştı

Ay canimm cok uzulmustum ilk mesajlari okunyunca, insallah hersey iyi gider, dua edicem sizin icin

Canım çok özürdilerim ben durumu bilmediğim için düşünmeden sordum.
Allahım bebeğini korusun, inşallah çarşambaya kalp atışlarını duyarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…