Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merabalar nasılsa yoktur diye öylesine yaptım bu testi sıvıda almıştım idrarımıda zorla yaptım yaptım hatta iki cm anca bardağa doldu cubugu batırdım bekledim böyle oldu ben bişe göremedim ama sizde yorum yapabilrmisiniz bata 4 gün var

Eklentiler

• D4A47870-4FF8-4B8C-8D8B-8B96D7BC8A29.jpeg
    D4A47870-4FF8-4B8C-8D8B-8B96D7BC8A29.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 97
Anladım aslında akışına bırakınca hayal kırıklığı da olmuyor ama işte meraktan çatladığımız için bunlar geliyor başımıza 😂 ben de kendimce karar almıştım test yapmayacağım diye benim adet hiç gecikmez gecikirse kan testi veririm demiştim ama dayanamadım. Bakalım kısmet test umarım yanıltmıyordur beni de 😊
Aynen öyle keşke kendimize engel olabilsem ama yapamıyoruz ben biraz daha sertim bu konuda yapmıycam dediysem yapmıyorum çünkü kendimi üzüyorum benimde hiç adetlerimde şaşma olmaz çok şükür bir gün bile geciksem anlarım galiba olacağı zaman ama olmadan yapmam bir daha hayal kırıklığı oluyor negatifi görünce inşallah sen güzel sonucu kanda alırsın 😊🙏🏻 Haber et ama mutlaka canım

hamile kalmak istiyorum yardımcı olur musunuz bana nasil ne yapicam bilmiyorum
Tatlım öncelikle bir kadın doğum doktoruyla görüş yumurtalıklarına baktır adet dönemin düzenliyse yumurta takibi yaptırırsın folik asite başlatır doktor seni ayrıca eşine bakarlar spermleri için yumurtlama günlerini bilirsen ilişkiyi ona göre ayarlarsın

Merabalar nasılsa yoktur diye öylesine yaptım bu testi sıvıda almıştım idrarımıda zorla yaptım yaptım hatta iki cm anca bardağa doldu cubugu batırdım bekledim böyle oldu ben bişe göremedim ama sizde yorum yapabilrmisiniz bata 4 gün var
Tatlım birşey göremedim bende ama belkide erken yapıyorsun birAz daha sabret herhangi bir belirtin varmı peki

Canım benim Tsh ım çok yüksek değildi 2,33 idi ama antikorlar yüksekti Dr o yüzden ilaca başlattı beni bir de ins direncini tetikliyor olabilir dedi dediği gibi de ilacı kullanınca direncim de düştü. İmpryl i duydum erkeklere de veriyorlar tüp tedavisinde de kullanıyorlarmış içsin bence Q10 ve selenyum kalitesine fayda edebilir kadınlara veriyorlar ben hiç kullanmadım henüz. Şuan bal+polen+propolis aldım onu yiyorum, bitki çayı olarakta hiç tüketmedim canım ben bitkisel macun olarak yedim yumurtanın büyümesine katkı sağlamıştı
Bende bu ay bal,arısütü,polen, propolis karışımını kullanmaya başladım eğriçayır markasının yumurtlamamı erkene çekti gibi geldi adet bitince başlamıştım. Ben karışıma bağladım ama bilemedim ilk defa kullanıyorum. Aslında eşime almıştım. 🤭

Aynen öyle keşke kendimize engel olabilsem ama yapamıyoruz ben biraz daha sertim bu konuda yapmıycam dediysem yapmıyorum çünkü kendimi üzüyorum benimde hiç adetlerimde şaşma olmaz çok şükür bir gün bile geciksem anlarım galiba olacağı zaman ama olmadan yapmam bir daha hayal kırıklığı oluyor negatifi görünce inşallah sen güzel sonucu kanda alırsın 😊🙏🏻 Haber et ama mutlaka canım
Bakalım artık pazartesi gününe kadar adet olmazsam kan testi yaptırınca yazarım mutlaka 😊

Merhabalar 🥰🌸💐🌷
@Ayseee1987 @yildizsavascisi 😘😘😘
Kızlar carsamba gunu doktora gitmiştim bebek görünmediği için boş gebelik dendi, bugun son kez kontrol yapıp, yarın ılacla dusuk yaptırcaktı doktorum, son 1 haftadır cok fazla gel gıt yasıyorum cok uzuldum cok agladım, kese hafta olarak geriden geliyordu, kendımı düşük yapmaya hazırlamaya calısıyordum, @iloveme den de rica ettim silmesini, gercekten benım için cok zordu, sadece bu duruma kendımı hazırlamak ıcındi, cunku bazen bılgı almak ıcın soru soran arkadslar oluyor, surecı tekrar hatırlamamak için sildirdim, saolsun o da destek oldu bana..

Gelelim bugune, bugun doktora gittim son kontrol ıcın, doktor ekranı actı şak diye bebk göründü 🙏🏻🥰 kutupları olusmus dedi, düşük olayını erteledik, çarsamba tekrar kontrole gıdıcem, cok gecikti anomali olma ihtimali var dedı, ama beklemeliyiz, seni zehirleme durumu zaten yok dedi.. Öyle işte ❤️ bugun içim kıpır kıpır oldu yeniden 🥰🙏🏻 çarsamba kalp atıslarını duyarsam @iloveme den rica edicem yeniden listeye ekleyebilir misin diye 🌸🌷💐
Canım gönlünü ferah tut yavrunu sağ salim kucağına alman nasip olsun İnşaAllah 🤲❤️

Kuzu erken cikan cizgi bile olsa bazen husran oluyor biraz daha bekle Rabbim hakkina hayirlisini nasip etsin inseALLAH uzulme canini skma sabret bekle haydi hayirli haberler inseALLAH

Hayır öyle dikkatmi cekecek bişey olmadı ama işte bir umut arkadaşlar var diyor ben göremedim
Hakkında hayırlısı olur inşallah canım inşallah vardır rabbim kalbine göre versin kalbindekini versin bu yolda hepimizin yardımcısı olsun 🙏🏻❣️

X