Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Güzel haberler al inşallah canım her hangi bi sıkıntın sağlık problemin var mıydı?

Güzel haberler al inşallah canım her hangi bi sıkıntın sağlık problemin var mıydı?
çok teşekkür ederim tatlım hepimiz inşallah en güzel haberleri alırız sol yumurtalıkta çikolata kistim vardı rahmin arkasında da miyomum. maalesef kistim bağırsağıma yapıştı hiç çocuğum olmadığı için en son çare ameliyat deyip denedik aşılama ve tüp bebek kısmet değilmiş. şimdi rahim filmi felan çekildim herhangi bir sorun görünmüyor ne zaman gelir bakalım sıpa bekliyoruz zor süreçler allah hepimizin yardımcısı olsun . herhangi bir soru olursa seve seve cevaplayabilirim baya tecrübelendim bu konularda allah kimseye yaşatmaasın dilerim

Geçmiş olsun canım inşallah bu sefer o seferdir valla süper olur o zaman sana fiona13 ile en merak ettiğimiz şeyi soralım e2 nin çok yüksek olması ya da düşük olması neye göre değerlendiriliyor bilgin var mı mesela benim e2 54 Dr normal dedi ama googledan bakıyoruz 300 çıkana da normal demişler

Çok teşekkür ederim canım :) benide listeye eklermisin bat 13 ekimdi 1.5 senedir istiyoruz

Merhabalar ben de yeni katıldım Bat 9 Kasım dayanamayıp test yaptım ama emin olamadım sizce pozitif mi

Eklentiler

• 507303E0-DD70-4262-B6A2-A8BFE083B4AE.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 56
Canım senin neyin var okuyamadım önceki sayfaları herşey yolundamı herhangi bir rahatsızlığın felan var mı
Kuzu benim Tsh biraz yüksekti ilaç içtim düştü bi de ins direncim 4 küsur idi onu 2 ye düşürdüm işte 8 aydır debeleniyorum 1 kimyasalım var yarın ilk kez vajinal ultrasona gircem doktor kimyasal geçirdiğimde karından baktığında normal her şey demişti ama yarın ne olacak ne çıkacak bakalım

Merhabalar
Ayseee1987 yildizsavascisi
Kızlar carsamba gunu doktora gitmiştim bebek görünmediği için boş gebelik dendi, bugun son kez kontrol yapıp, yarın ılacla dusuk yaptırcaktı doktorum, son 1 haftadır cok fazla gel gıt yasıyorum cok uzuldum cok agladım, kese hafta olarak geriden geliyordu, kendımı düşük yapmaya hazırlamaya calısıyordum, minseo den de rica ettim silmesini, gercekten benım için cok zordu, sadece bu duruma kendımı hazırlamak ıcındi, cunku bazen bılgı almak ıcın soru soran arkadslar oluyor, surecı tekrar hatırlamamak için sildirdim, saolsun o da destek oldu bana..

Gelelim bugune, bugun doktora gittim son kontrol ıcın, doktor ekranı actı şak diye bebk göründü kutupları olusmus dedi, düşük olayını erteledik, çarsamba tekrar kontrole gıdıcem, cok gecikti anomali olma ihtimali var dedı, ama beklemeliyiz, seni zehirleme durumu zaten yok dedi.. Öyle işte bugun içim kıpır kıpır oldu yeniden çarsamba kalp atıslarını duyarsam minseo den rica edicem yeniden listeye ekleyebilir misin diye

İnşallah herhangi birşey çıkmaz tatlım içini ferah tut benim bir arkadaşımda hiç bir problem yoktu ne kocasında ne kendinde 9.ayın sonunda hamile kaldı aslında biraz kafamızdan atmamız lazım ama maalesef biz onu beceremiyoruz. Alttan muayene etmesi her zaman için daha iyidir senin için eğer onun için bir endişen varsa sakın etme için rahat olsun

Malesf negatif (( niye geciktim ozmn bn ya aglicam iki tane aldım smdi birini yaptm diğerinide sabah mi yapsam ya olsa çıkardı pat diye 6 gün geçmiş
Bazen stresten de gecikmeler yaşanabilir ama bir umut yine sabah tekrarla bence de. Geç döllenmede böyle şeyler de yaşanabiliyor

Ayy dilerim ki kalbine göre olur herşey eminim çok zordur senin için kalp atışlarını da duyarsın inşallah bi an evvel allah onu sana bağışlasın tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…