Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ya bilmiyorum ki kuzu sanki böyle ciddiye binince korkar mı oldum ne anlamayamadım. Sendrom gibi bişey yaşıyorum sabah kalktım geçti ama hala etkisindeyim dün akşamki düşüncelerimin
Hazır değilsen kendini zorlama canım eğer bu şekilde hamile kalırsan bebeğin ilerde bi çok travma yaşamasına sebep olur sahip olduğumuz travma ve korkuların kökü anne karnında başlıyor emin olduktan sonra denemeye devam et

Aslında daha 7 aylık evliyim uzun süredir sevgili olduğumuz için artık istiyoruz demiştijk ama ara ara gelen böyle bir his var bakalaım regl gelecek mi nolacak kuzum belki de belirsizlik düşündürüyor böyle

Kızlar benim de uc gündür yoğun şeffaf akıntım var ya yumurtlama üç gün sürer mi??artık ovulasyon testi yapmıyorum az ara verdik kafam dinlensin diye o yüzden bu yumurtlama mi anlamadım

Aslında daha 7 aylık evliyim uzun süredir sevgili olduğumuz için artık istiyoruz demiştijk ama ara ara gelen böyle bir his var bakalaım regl gelecek mi nolacak kuzum belki de belirsizlik düşündürüyor böyle
Biz de 7 yıldır beraberiz evliliğimizin 6. Ayında denemeye başlamıştık ama daha nasip olmadı

Kızlar benim de uc gündür yoğun şeffaf akıntım var ya yumurtlama üç gün sürer mi??artık ovulasyon testi yapmıyorum az ara verdik kafam dinlensin diye o yüzden bu yumurtlama mi anlamadım
Benim yumurtlama haftam hep Şeffaf akıntım oluyor ama her gün pik olmuyor tabi

Kızlar Sohrab ın soru cevabını tekrar okuyacaktımki sayfada yok ben mi beceremedim bakmayı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…