Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cnm valla adamlar da usandi elimizden onlar da haklı olumsuz olduğunda yine onlar cekiyo derdimizi ben artık ondan istemiyorum netten siparis veriyorum toplu hem bu kez supriz yapip söylemek istiyorum zaten bu yüzden elimde test olduğunu bilmiyor 😅🤣gerci biz bir sure ara verdik cocuk isine bahara kadar duralım dedik ortalik biraz sakinlesin hastalık biraz da olsa azalır belki hastanelere gidileceğini kalmadi bizim burda vaka cok
Aman dikkt et kuzum heryerde vakalar çoğaldı aynen vallah hep alıyor sonu hüsran oluyor du ama bnim hatam hep erkenden aldırmıyordum yagrin inşallah güzel sonuçlar alırım ya ilk defa bu kadar gecikti 🥰🥰🥰

Günaydın kızlar, ne durumlardayız ?:21:

@Busrayld 29.10.20203 YILGECİKME
@cennetimgel 30.10.20204 YIL
Novaa Novaa 31.10.20201 YIL
@Sarihul 31.10.20201 AY
@gecenin_resmi 01.11.20201 YIL
@Lebenweise 05.11.20201 YIL
Yenidelhi Yenidelhi 05.11.20201,5 YIL
@ManyakPrenses 05.11.20204 AY
goldies16 goldies16 06.11.20202 AY
belgilinko belgilinko 06.11.202012 AY
@Zenna 07.11.20201,5 YIL
Ben aslında dün test yaptım negatif çıktı. Ama hastalanmadim hâlâ. Umut etmek istemiyorum çünkü gelecek gibi ağrım var .

Valla helal bacım çok büyük sabır kız ben 10kere yapmıştım 😂😂
Ahh bide gel bana sorrr cildircm meraktan 😃😃 işin kötü tarafı ben gider alırdım smdiye kadr eşim gündüzcu olsaydı 10 kere gider alırdım ama gececi oldu bu hafta hep yagrna kadr dayancam artik şuan da uyuyor belki uyanınca gideriz ikna edersem 😃

Ahh bide gel bana sorrr cildircm meraktan 😃😃 işin kötü tarafı ben gider alırdım smdiye kadr eşim gündüzcu olsaydı 10 kere gider alırdım ama gececi oldu bu hafta hep yagrna kadr dayancam artik şuan da uyuyor belki uyanınca gideriz ikna edersem 😃
Hadi inşallah vardır da hepimiz bi şenleniriz bugün canım benim 😍

Hadi inşallah vardır da hepimiz bi şenleniriz bugün canım benim 😍
İnşallah kuzum insalalh inan her ay umutlanirdim hep belirtim olurdu ama zamanında gelirdi adetim bu ay hiç umutlanmadim ama hiçte belirtim yok ara sıra adet sancısı giriyor okdr bide su gibi akıntım var okdr ha bide sağ kasığım ağrıyor bunlar belirtimi bilmem 😃

Ay kızlar ben daha 2 aydır istiyorum ya. Gelmedi de reglim BAT bugün. Acaba diyorum ki erken mi daha bebek için yapmasam mı birden bire sanki korku kapladı içimi hazır mıyım değil miyim bilmiyorum değişik duygulardayım ya

İnşallah kuzum insalalh inan her ay umutlanirdim hep belirtim olurdu ama zamanında gelirdi adetim bu ay hiç umutlanmadim ama hiçte belirtim yok ara sıra adet sancısı giriyor okdr bide su gibi akıntım var okdr ha bide sağ kasığım ağrıyor bunlar belirtimi bilmem 😃
Söylediklerine göre bebiş benceee

Ay kızlar ben daha 2 aydır istiyorum ya. Gelmedi de reglim BAT bugün. Acaba diyorum ki erken mi daha bebek için yapmasam mı birden bire sanki korku kapladı içimi hazır mıyım değil miyim bilmiyorum değişik duygulardayım ya
Test varsa yap kuzum çıkar

Neden o hisse kapıldın canım

X