Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aman dikkt et kuzum heryerde vakalar çoğaldı aynen vallah hep alıyor sonu hüsran oluyor du ama bnim hatam hep erkenden aldırmıyordum yagrin inşallah güzel sonuçlar alırım ya ilk defa bu kadar gecikti

Ben aslında dün test yaptım negatif çıktı. Ama hastalanmadim hâlâ. Umut etmek istemiyorum çünkü gelecek gibi ağrım var .

Valla helal bacım çok büyük sabır kız ben 10kere yapmıştım
Ahh bide gel bana sorrr cildircm meraktan işin kötü tarafı ben gider alırdım smdiye kadr eşim gündüzcu olsaydı 10 kere gider alırdım ama gececi oldu bu hafta hep yagrna kadr dayancam artik şuan da uyuyor belki uyanınca gideriz ikna edersem

Hadi inşallah vardır da hepimiz bi şenleniriz bugün canım benim

Hadi inşallah vardır da hepimiz bi şenleniriz bugün canım benim
İnşallah kuzum insalalh inan her ay umutlanirdim hep belirtim olurdu ama zamanında gelirdi adetim bu ay hiç umutlanmadim ama hiçte belirtim yok ara sıra adet sancısı giriyor okdr bide su gibi akıntım var okdr ha bide sağ kasığım ağrıyor bunlar belirtimi bilmem

Ay kızlar ben daha 2 aydır istiyorum ya. Gelmedi de reglim BAT bugün. Acaba diyorum ki erken mi daha bebek için yapmasam mı birden bire sanki korku kapladı içimi hazır mıyım değil miyim bilmiyorum değişik duygulardayım ya

Söylediklerine göre bebiş benceee

Test varsa yap kuzum çıkar

Neden o hisse kapıldın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…