Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar Hsg çekileceğimi yazmıştım geçen hafta.Vazgeçtim,tüp bebeğin aşılamaya göre başarısı daha yüksek olduğundan direkt tüp bebeğe başlama kararı aldık.Tabi tedavi nasıl ilerler doktor neyi önerir bilmiyorum henüz tedaviye başlamadık.Bu ay başlamayı düşünüyorum.Tüp bebek deneyimi olan var mı aranızda?Ya da benim gibi başlayacak olan?

Ekimde ilk kez tedavi oldum bende, negatif sonuçlandı. Kasımda dondurulan embriyo transfer edilecek. Merak ettiğin bir şey olursa özelden de yazabilirsin. Seve seve yanıtlarım

Biraz lekelenmişim kızlar, yarın falan sökülür sanırım adetim.
Ben hiç adet gecikmesi yaşamadım. Normalde 28günde bir olurum ama takip uygulamasının birinde döngü uzunluğu 31e çıkmış 3gün geciktiğim için, diğeri hala 28 gün. Benim şimdi adet döngüm mü değişti? Hangisi doğru?

Ekimde ilk kez tedavi oldum bende, negatif sonuçlandı. Kasımda dondurulan embriyo transfer edilecek. Merak ettiğin bir şey olursa özelden de yazabilirsin. Seve seve yanıtlarım
Çok teşekkür ederim sevgili DORIS.Ben yeni başlıyorum.3 yıldır olmayınca ki uzun zamandır oluruna bırakmıştık son 1 buçuk senedir gebelik testi bile yapmadım hiç.Ama artık bir adım atmam gerektiğini düşünüyorum ve kendimi hazır hissediyorum.Negatif de olsa tekrar denenecek tabi ki.

İloveme bat 23 Kasım canım inşallah bu ay dualarımız kabul olur

Merhabalar, ben de 2bucuk yıl bekleyen bırı olarak buyuk sehır tayinimiz cıkar cıkmaz solugu tüp bebek doktoruna aldım, bu zamana kadar hıc tedavı gormedım, herseye de normal gorunuyordu, doktor direk tüp bebek yapmak ıstemedı aşılama yapalım dedı sorun görünmediği için Ben size %50sans verıyorum dedı, ve asılamam pozitif şimdi 7 haftalıgım, sperm de yumurta da herhangi bır sorun yoksa denenebılır aşılama, aşılama negatif olsaydı bu ay tüp bebek tedavısı goruyor olacaktım..

Kızlar merhaba bugün adetimin 10.günü klomen kullandım adetin 3.günden başlayarak bugün doktora gittim 15 ve 14 mm iki tane yumurta olduğunu iki gün sonra tekrar bakacağını söyledi sizce normal mi çoğul gebelik ihtimali varmıdır

Kızlar burası ile çok ilgilenemiyorum beni mazur görün bir kaç gün sinir bozukluğu ve stres had safhada devam ediyor içime oturan öküzü kaldıramıyorum göğsümden
çok zor. Ailen sen eşin dostun hepiniz iyi olun da buralar önemli değil. Dualarımız sizlerle

canım sen yeter ki iyi ol çok dikkat et kendine Rabbim gönlüne bol ferahlık versin.e
çok zor. Ailen sen eşin dostun hepiniz iyi olun da buralar önemli değil. Dualarımız sizlerle
Elim kolum tutmuyor işe geldim bugün daha kötü oldum klima 30 derece ben donuyorum titriyorum sabah yine deprem oldu çok kötü vurdu uğultulu bütün sinirim boşaldı

Elim kolum tutmuyor işe geldim bugün daha kötü oldum klima 30 derece ben donuyorum titriyorum sabah yine deprem oldu çok kötü vurdu uğultulu bütün sinirim boşaldı
Çok zor bir durum inşallah tez zamanda atlatırsın canım.

Zamanla geçecek tüm yaralar sarılacak.

Kızlar burası ile çok ilgilenemiyorum beni mazur görün bir kaç gün sinir bozukluğu ve stres had safhada devam ediyor içime oturan öküzü kaldıramıyorum göğsümden
Canmm cok gecmis olsunnn Allah bidaha yasatmasin bende orda okumuştum çok çok uzuldum Allah geride kalanlara hala gocuk altinda bekleyenlere saglik omur versin

Canım en zorunu atlattınız sonradan olanları karanın yerine oturmaya çalışması gibi düşün. Allah kolaylık versin gerçekten zor zamanlar geçiriyor oradakiler biz bile bu kadar etkilenmişken. Allah beterinden korusun tüm doğal afetlerin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…