Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben bugün gittim 0.20 ye düşmüş dozu azalttı kuzum. Evet geçen ay düşündük ye yumurtlama günümü kaçırmışım Bu ay bekliyorum bakalım kısmet reglime 6 gün kaldı umarım vardır bebiş
En son 4.09du eylül ayında 2 ay sonra gel dedi 5 kasımda randevum var düşüp düşmediğini ozaman anlıycam sen şuan düşünüyor musun çocuk canım? @

Bizler böyle hissederken enkaz altında bekleyenleri ve ailelerini düşünemiyorum bu sene umarım en kötü senemizdir ve daha kötüsünü yaşamayız artık. Her şey birbiri ile bağlantılı bu korona belası olmasa herkes işinde okulunda olacaktı belki apartmanlarda bu kadar insan olmayacaktı ufacık çocukların enkaz altında kalmasını kaldıramıyorum

Aynisini az önce bende düşündüm cnm korona mahvetti bizi dediğin gibi o saatte cok az kisi olacakti evlerde normal şartlarda olsaydık ve daha az can yitirecektik ben de hiç iyi değilim depremden beri aşırı stresliyim deprem fobim var ve her depremde panik atagim nuks ediyor yine başladı evde duramıyorum duvarlar üstüme üstüme geliyor çıksan her zaman nereye çıkacaksın dışarı bi de bu hastalıklarda Rabbım sizlerin de yardımcısı olsun cnm biz bile sizin kadar şiddetli yaşamasak da bu haldeyiz sizi düşünemiyorum içinize ferahlık versin Allahım güç kuvvet versin inşallah kalbimiz sizinle cnm kendine çok dikkat et buraları merak etme siz iyi olun

minseo canım üzülerek listeden adımı sildirmek istiyorum. Çünkü çok farklı bir serüven bekliyor beni nasıl olacak ne yapacağım hiç bir fikrim yok elbet bir yolu vardır ama hayat bize ne gösterecek şimdiden önümü göremiyorum biraz içimi dökmek istedim sanırım. Nasıl bir umutla gelmiştim bu konuya halbuki. Umarım her biriniz teker teker güzel haberler alırsınız benim yolum biraz uzadı sanırım.

Çok güzel bir haber.Biz de 3 yıl oldu,fakat 2 kez klomen kullandım daha önce yine olmadı.Son bir yıldır her şeyi oluruna bıraktım,olmadı.Süreç nasıl ilerleyecek bilmiyorum,tüp bebek başarısı daha yüksek olduğundan istediğimiz bir yöntem.Doktorun yönlendirmesine göre şekil vereceğiz tabi ki.Yine buraya gelişmeleri yazarım.

Hersey gonlunce olsun, rapor cıkarmak ıcın de bır asılama sartı ısıtıyorlar, belkı doktorun once asılama yapalım der.. Hakkında hayırlısı ınsallah

Hersey gonlunce olsun, rapor cıkarmak ıcın de bır asılama sartı ısıtıyorlar, belkı doktorun once asılama yapalım der.. Hakkında hayırlısı ınsallah
İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun.Rabbim sağlıkla ve hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Belki bizim için de önce aşılama olur haklısın.Bakalım süreç nasıl ilerleyecek.

Selam canım bayadır gidemedim benim yeni bat 21 kasım güncelleyebilirsin güzel haberlerle gelirim inşallah hepimiz için geçerli

Ekimde ilk kez tedavi oldum bende, negatif sonuçlandı. Kasımda dondurulan embriyo transfer edilecek. Merak ettiğin bir şey olursa özelden de yazabilirsin. Seve seve yanıtlarım
Peki bişey sorucam negatif deneme sonrası kalan yumurtalardan transfer için ne kadar bi ucret aliniyo ortalama olarak

Rabbim yar ve yardımcınız olsun çok zor o psikoloji beni kaç gündür çökertti şişleri düşünemiyorum yere göğe sigamiyorum çok zor dua etmekten başka hiç bişey yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…