Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Dr. a yumurtlama öncesi dönemde mi yoksa sonrası mı gitmek mantıklı sizce?regl bitimi gidersem bittikten sonra 3. Gün olacak klomen vb. İlaç verirse başlanır mı o gün?
Hayir cnm bence gidebilirsen yarın gitsen iyi olur çünkü klomen vb ilaçları adetliyken başlatıyorlar çoğunlukla 5. Günü

minseo cnm nasil bu arada İzmir'e durumlar artcilar devam ediyor mu ben denizlideyim ara ara ufak sallantilar oluyor sanki ya da bana öyle geliyor

Benim bat 15 kasim oldu canim

Canım ben daha hiç tedavi almadım ins direnci yumurtlamayı bozuyor dedi Dr düşürmeden tedavi başlayamam dedi işte düşürdüm gideceğim kimyasal geçirdiğim için ve yumurtlama sıkıntısı olduğu için Dr filme gerek yok dedi görünen bi sorunun olmasa çekerdik dedi

Kuzum bende pkosum sorunum duzensizlik ama yine de cikti yani darlik ihtimali gozonunde bulundur bence he inşallahda gerek kalmaz ayri konu

Aynen öyle güya başkent ben gözlerine soktum çektiğiniz rahim filminde tüp tıkanık nasi aşılama yaptınız diye o hoca ne akla hizmet söylemiş yok diyo daha Timur Gürgan di bunu 4 yıldan sonra söyleyen bana bide yani hocaya stajyer kafa tutuyo laflariyla su donemde uğraşmak istemiyor bizlerle tamam anlıyoruz sıkıntılı ama bizde sıkıntılıyız bizi de düşünmeleri lazım o bölümler ayrı bizim infertilite miz ayrı paran varsa özel e git derim uygun muayene ücreti olan yerler var Ankara'da

Maalesef maddi olarak imkanım yok canım tek maaş asgari ücret geliyor evimize ben çalışmıyorum is bulamıyorum. Ozele gidemiyorsun sürün diyorlar bi nevi farkındayım inanır mısın aylardır gözlük camim değişecek ve dolgum düştü randevu bulamıyorum güya her hastaya bi hekim sıra bekleme tarih oldu diye slogan yapıyorlar sıra artık hastanede değil evde bekleniyor bi şey değişmedi hala 1980 donemi gibi doktor bekliyoruz.. vallahi yok randevu uzak yakın büyük küçük bakmadan hepsine kontrol ediyorum yok ..

Kuzum bende pkosum sorunum duzensizlik ama yine de cikti yani darlik ihtimali gozonunde bulundur bence he inşallahda gerek kalmaz ayri konu
Bakalım canım Dr ne derse onu yapacağım güveniyorum Dr uma benim gibi durumda olan herkesi tedavi ile hamile kaldırmış okudum hikayelerini adam doçent zaten boş bi adam değil artık öyle mi böyle diye didikleyip kafaya takmaktan sıkıldım kendimi Dr a bırakacağım

Kuzu klomen için ne zaman geleyim diye dr sorsana bi. O zamana gidersin hiç değilse.

Anladim canm peki inşallah guzel haberi en kisa zamanda alirsin inşallahh

Kuzu klomen için ne zaman geleyim diye dr sorsana bi. O zamana gidersin hiç değilse.
Bu ay olmazsa artık önümüzdeki ay olur kuzu tedavi, belki Dr farklı bi ilaç vs bişi verir gidince konuşacağım önce bi ultrasonla baksın da bakalım ne çıkacak haftaiçi gidemem zaten önümüzdeki ay regl olursan 3. Gün ilaca başka falan der diye tahmin ediyorum

Hayırlısı olsun canım. Dr iyi zaten. Yönlendirmesiyle hareket etmek mantıklı.

Bıktım bu pko dan benim de regl im altı gün geçti peynir gibi akıntım var insülin direnci mantar yaparmış sanırım sık sık gerçi Kaşıntı yok da

Dr. a yumurtlama öncesi dönemde mi yoksa sonrası mı gitmek mantıklı sizce?regl bitimi gidersem bittikten sonra 3. Gün olacak klomen vb. İlaç verirse başlanır mı o gün?
Regl başlayınca gitmek gerekiyor. Kontrol edip ona göre ilaç başlıyor çünkü

Regl başlayınca gitmek gerekiyor. Kontrol edip ona göre ilaç başlıyor çünkü
Regl geçti canım artık bu ay vermezse bi daha ki regle ben haftaiçi Dr a gidemiyorum malesef, Dr anlar zaten bakınca illa reglde bakcam diceğini sanmıyorum sıkıntı varsa bi dahaki reglin de ilaca başla der gibime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…