Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anlat bana valla bn anlarım
Hamileymişim ve konuşuyoruz işte bu oğlumdaki gebeliğime benzemiyo diyorum karnımı elliyor akrabalarım sonra biri karnımı patlatıyor bildiğin bir balon gibi suyu geldi diyolar eşimle hastaneye gidiyoruz eşimin eline veriyor doktor çok erken sağlıklı bir bebek mi ne kadarşık falan diyorum dokto 7aylık kadar sağlıklı bir erkek diyor ama nasıl saçları var çok gür ve çok saçlı nasıl minik anlatamam öyle içim ısınıyor ki öyle seviyorumki onu eşimin ellerinde minicik kalıyor

canım klomenle olusan kistler öteki ay atılıyor, vucutta kıst varsa lh yukselıyor iste

Bunu özelden yorumlasam daha doğru olur bana yazsana kuzum

Kizlar yumurtlama goruldugu halde neden bebek tutmaz fikirleriniz neler esimde sperm testi verecek bende reglden sonra esimde sorun yoksa rahim filmi cektirecem eşimde sorun varsa bekleyecem yani sizce nedir fsh lh tsh nedir sorunlar sizce bende hormon testi yapacam 3. Gunu sizede yollayacam

minseo cnm gecen yazmıştım ya ben kiz kardeşimde cikolata kisti varmış diye onun karından ultrasonda göründü cnm kisti ama karından ultrasona girerken idrara sıkışık gitmeyi oneriyor doktorlar o zaman daha iyi görünüyor cunku her ne varsa kiz kardesimdeki belirtileri söyleyim sana adetleri duzensizlesti gecikti hep bi de ara lekelenmeleri oldu kahverengi kasik ağrısı da yasadi kasiklarim yere düşecek gibi abla diyodu ben de enfeksiyon olmuşsundur diyodum hep

Bunun cevabı kişiden kişiye değişir ne yazık ki. Çok fazla olasılık var. Ancak dr cevap verebilir.

Bnimde var negatif çıktı rahim duvarım kalınlaşmış ve bugün yumurtlamanın 14.günü 4 5 damla pembe lekelenmem oldu doktoru aradım ilaç kullanma pazartesi kan testi yapalım dedi
Kanı hangi gün vermiştin?İdrar testi yaptın mı nasıl çıktı canım?

Ben de dün gece sıkıcı bi rüya gördüm ya hayrolsun
Bence muayeneni vajinal yaptır canım. Şansa bırakma.
Vajinal yaptırcam canım daha önce karından bakılmıştı da olsa o zaman görülür müydü diye merak ettim
Anlat bana valla bn anlarım
Kuzu ben de rüyamda ultrasona giriyordum Dr senin çocuğun olmaz diyodu ölmemen için sana tavsiyeler vercem diyodu nasıl ağlıyodum bilinçaltı mı bilemedim
Benim de akıntım oluyor bazı aylar açık kahve 1 2 damla ama ağrı falan olmuyor normal akıntı gibi geliyor ne bilim ya belli olacak gidince çikolata kisti varsa zaten direk tüp artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…